- Извинете, вие ли сте Ибрахимкарадурумодрихалилбегович?
- Не, аз съм Коен.
- По дяволите! Винаги ги бъркам тези две фамилии!
Сесколог пита жена на новобогаташ, която му досажда с претенциите си:
- Когато получавате оргазъм, мъжа ви разбира ли!
- Ох, докторе, че от къде ще разбере. Той е зает човек и не мога да му дрънкам по телефона за щяло и нещяло.
- Господин полицай, съпругата ми излезе на разходка преди два дни... и все още не се е прибрала.
- Опишете я! Как беше облечена?
- Ами... жена с рокля. С нея имаше куче!
- Какво куче?
- Фокстериер. Висок 32 см, дясното му уше е черно, а на задната лапичка има бяло петно. Нашийникът е му е черен. А... и очите - очите са му кафяви...
Две кокошки се срещат и едната пита другата:
- Какво ново?
- Остави ме, че с тоя новия петел такъв секс правихме, та цяла седмица снасям бъркани яйца!
- Каква е разликата между мъжа и прасето?
- Пияното прасе не се държи, като мъж.
"Засега няма да бързаме с целувката" - си каза Принцът, слизайки от Спящата красавица...
Слаботелесни играят на криеница. Този който жумял, казал:
- Пу си Пешо зад конеца!
Пешо излязъл и казал:
- Спукано гърне, тук сме двама!
Катаджия спира кола в края на тежък работен ден:
- Добър ден, сержант Иванов, моля, парите за проверка...
Какво казала едната стена на другата?
- Ще се срещнем на ъгъла.
По какво си приличат жените и ураганите?
- И двете идват с духане и после ти отнасят къщата!
Недоволна, че Адам се връща късно вкъщи, Ева го заплашва:
- Адаме, внимавай какво правиш! Я се обърни да ти преброя ребрата!
Прибира се мъж от работа, а жена му казва:
- Не се събличай! Ходи да строшиш главата на съседа ни!
Мъжът веднага кипнал и изскочил към съседа. Чува се звънене, после ругатни и плесници... След малко се връща и запъхтян пита:
- Какво е станало?
- Какво ли? Седя тук по цял незадоволена!
Пристига клиент в гастронома и казва на продавача:
- Дайте ми "Книгата за похвали".
- Нямаме такава книга. Никой още не ни е хвалил.
- Много ви моля, направете една заради мен!
- А, защо?
- Тъщата ми се подриска от вашите колбаси!
Момче с мотопед се блъска в дебел човек.
- Не можа ли да ме заобиколиш?!
- Страхувах се, че няма да ми стигне бензинът...
Обиколката на Франция. Колоездач се откъсва от групата и дълго време кара съвсем сам по празните пътища. Изведнъж усеща, че някой го настига. Натиска яростно педалите, но не може да се откъсне. Примирен, той се обръща назад и вижда, че след него кара строшен велосипед небръснат тип с омазано яке.
- Как мислиш, момче, - казва задъхан типът, - ще стигнем ли преди кръчмарят да е затворил?
Четирима мъже носят трабант. Среща ги някакъв човек и ги пита:
- За какво носите трабанта? Да не би да се е счупило нещо или нямате бензин?
- Не, просто бързаме...
Пиян пациент влиза в кабинета на лекар и пита:
- Кой от вас двамата ще ме прегледа?
- Моля, не влизайте по четирима!!
Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад.
- Кво правиш бе, брато?
- Как кво правя, ям.
- Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад!
- А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна...
Притеснен човечец влиза при шефа си:
- Извинете, шефе, не съм получавал заплата от два месеца?
- Извинен си - отговаря с усмивка шефът.
В едно семейство, което изпитвало голямо затруднение с финансите майката един ден се появила с ново палто. Децата веднага я забелязали и я попитали:
- Мамо от къде имаш това палто?
- Купи ми го комшията - отговорила тя.
- Защо, а татко какво ще каже - попитали я децата.
- Ех деца, деца! Ако разчитах на баща ви и вас нямаше да ви има.