Попитали блондинка как прави мармалад.
- Изстисквам понички - отговорила тя.
- Ще дойдеш ли с нас да пием на Нова година?
- Не, вкъщи ще съм... освен ако не се скарам с жената.
- Постарай се, все пак е Нова година!!!
Група котки се събрали и най - възрастната от тях почнала да ги пита какво искат за Коледа.
Първата казала:
- Аз искам 2 котенца.
Втората казала:
- Аз искам 3 котенца.
И тогава един котарак се обадил:
- Дядо Коледа идва!
Баща от малко село решава да посети сина си студент в столицата. Намерил общежитието му и попитал портиера:
- Тук ли живее Димитър Попов? Портиерът отговоря:
- Да, тук живее. Подпрете го до вратата, аз ще го внеса като изтрезнее!
Три прилепа си висели на един клон. По едно време единият се изправил. Другият казал:
- Хей, виж! Този припадна.
Борец пътувал в тролей N 7 и попитал една пенсионерка:
- Бабо, НДК в тая посока ли е?
- Не, чедо, в обратната - отговорила бабата.
- А, благодаря - казал борецът и се обърнал в обратната посока.
Съдията:
- Следващият, който прекъсне заседанието, ще си отиде в къщи!
Подсъдимият:
- Ура!
Обаждане при ветеринаря:
- Сега при вас ще дойде тъща ми със стара кучка. Направете й някаква инжекция с най-силната отрова, така че да не се мъчи и веднага да умре...
- А кучето ще може ли да се прибере само?
Катаджии спряли един поп с моторче и му казали:
- Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред!
- Добре. - казал попа.
Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред.
- Дядо попе, защо всичко ти е наред?
- Защото Господ е с мен!
- А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба!
Чужда кола спира пред двама полицаи. Шофьорът пита:
- Ду ю спийк инглиш?
Полицаите се споглеждат и с почуда вдигат рамене.
- Парле ву франсе?
Те пак вдигат рамене
- Шпрехен зи дойч?
- Пак без отговор.
Шофьорът пали колата и си заминава.
- Е, явно трябва да учим повече езици, че да можем да се оправяме - казва единият полицай.
Другият скептично казва:
- Че този като знаеше, оправи ли се?!
Автомобилно изложение. Инженер обяснява на клиенти достойнствата на нов спортен модел автомобил:
- Невероятен дизайн! Набира 100 км/ч само за 4 секунди, развива до 300 км/ч, като разхода на гориво е само 8 на 100!
Клиент пита:
- А какво ще стане, ако при скорост 300 км/ч натисна рязко спирачката?
- Тогава от таблото излиза една чистачка, която внимателно Ви избърсва от предното стъкло...
В зоомагазина:
- Трябват ми 276 дървеници, 512 хлебарки и 4 мишки.
- Защо?
- Напускам апартамента под наем, а в договорът пишело, че трябва да го върна в същото състояние, в което съм го наел.
Върви слепият Джо из градината си и събира ябълки. Напипва ябълката с ръка, вдига я и я слага в кошницата. Напипва, вдига, слага в кошницата. Изведнъж в ръцете му попадат нечии гениталии. Слепият Джо пита:
- Кой си ти?
Тишина. Слепият Джо хваща гениталиите по-здраво:
- Кой си ти?
Отново тишина. Джо стиска гениталиите по-силно:
- Пак питам, кой си ти? В отговор се чува стон: -Аз!
Джо стиска още по-силно:
- Кой аз? Тишина...
- Кой аз? - стиска още по-силно.
- П-педро.
- Кой Педро?! - стиска с две ръце Джо.
Тишина...
- Питам, кой Педро?! -и още по-силно стиска...
- Н-немият П-педро...
Двама туристи се возят в самолет. Попадат във въздушна яма и самолетът започва да се тресе. Единият:
- Ей, как се клати! Ще падне!
Другият:
- Ами, нека пада, да не е твой.
Борци си говорят:
- Най-обичам да пътувам във вагон за майки с деца!
- Заради майките ли?
- Не, бе! Знаеш ли какви хубави приказки разказват майките на децата си!
Една млада и хубава монахиня ходила нещо по манастирски дела и на връщане в гората върху нея се мятат двама яки юнака, запушват й устата и й правят няколко тура по пълната програма, след това изчезват в храстите. Младата монахиня се пооправя и се прекръства:
- Благодаря ти, Господи - хем без грях, хем до насита!
Мъж се бръсне в банята, а папагала му:
- Аааа, ще се порежеш!
Мъжа:
- Ако се обадиш още веднъж, ще те вкарам в кенефа!
А папагала пак:
- Аааа, ще се порежеш!
Мъжът се ядосал и го хванал, и го пъхнал в тоалетната чиния и затворил. В този момент се прибрала жена му от пазар, хвърля всичките пликове и тича за тоалетната..обаче била в цикъл. Отваря капака и сяда. А папагала:
- Казах ли, че ще се порежеш! А и не си се избръснал хубаво!
Българ чете статистика във вестник, че на всеки един час в Ню Йорк един човек е блъсван от кола. Българ си мисли:
- Горкият човечец...
Двама ще скачат от самолет.
Скочили и единият пита:
- Няма ли да пускаме парашутите вече виждам планината?
- Няма рано е.
След пет минути:
- Няма ли да пускаме парашутите вече виждам земята?
- Рано е.
И най-накрая:
- Хайде да пускаме парашутите, ще се разбием!
- Е тебе от 5 метра ли те е страх да скочиш...
Човек отива при лекаря:
- Докторе, задушавам се, не мога да дишам!
- Пушите ли?
- Пуша, но не помага!