Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Момченце казва на майка си: - Мамо, виж само: всеки път като дам на кучето от месото и му се вдига опашката! Майката, въздишайки: - Сине, остави, моля, малко от месото и за татко ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Една мутра казва на друга: - Снощи чувам навън някой да крещи: "Помощ! Убиват ме!" - И какво направи? - Помогнах. Убихме го.
Други
04.10.2017
3,251 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една майка изпращала момичето си от село студентка в София и и поръчала: -Дъще, много внимавай когато отидеш в града, защото ще срещнеш някой младеж, ще почнете да ходите на кафета дискотеки и т.н.Най-накрая ще те заведе в квартирата си и нали знаеш ш студентска квартира-една маса, стол и легло.Той ще побурза да седне на стола, ти ще седнеш на леглото, той ще седне до тебе и...О срам за нашето семейство!!! Връща се девойката другата година и разказва: -Мамооо точно така стана-намерих си едно момче, ходихме насам, натам и накрая отидохме в квартирата му.Тогава аз побързах да седна на стола, той седна на леглото, аз седнах до него и...О срам за неговото семейство!!!
Каква е раликата между жената и колелото ? Колелото първо го помпиш после го яхкаш ... При жените е обратното !
Поликлиника. От психиатричния кабинет излиза докторът, спира минаваща медицинска сестра и пита: - Ленче, какъв ден е днес? - Първи ноември, ден на народните будители. А защо? - Говоря с един пациент и трябва да проверя дали се ориентира, кой ден е днес.
Що за дивотия! Мечтая си аз, а се сбъдват мечтите ми на някой друг? Май ги краде от мен?!
Журналист пита Първанов: - Г-н Първанов, защо "АБВ"? - Отговора е повече от лесен! Защото всичко друго е заето.