- Защо спиш със съседката от първия етаж?
- Защото от нейния балкон най-лесно се скача!
- Колко бихте искали да получвате на месец?
- Четиристотин лева.
- Четиристотин?! В ред ли сте? Нямате нито образование, нито стаж...
- Но помислете си - много по-трудно е да работиш, когато си нямаш и понятие от работата!!!
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца: син и червен. Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал "Здравей!" а когато някой дръпнел червения "Как си?". Веднъж поканил приятелката си (блондинка). Тя дръпнала синия конец и папагалът казал:
- Здравей!
После дръпнала червеният и той казал:
- Как си!
След това дръпнала и двата едновременно и папагалът казал:
- Ще падна ма, гъско!
Молба от студент:
"Моля да ми отпуснете стипендия поради тежкото ми материално положение, предизвикано от липсата на стипендия."
Един цесекар легнал на смъртно легло. Когато попът дошъл за последното причастие, умиращият му изповядал, че е станал левскар! Попът го попитал учуден:
- Синко, защо се предаваш така?
А умиращия му отговорил:
- Отче, по-добре да умре един от тях!
Мутра влиза в ресторант и разправя на келнера:
- Имаш ли жабешки крачета, бе. . . ?
- Да, господине.
- Я, тогава да те видя как подскачаш да ми донесеш една бира.
Туристът:
- Вярно ли е, че алигаторите не нападат, ако носиш фенерче?
Водачът:
- Зависи от това колко бързо го носиш.
Един влиза при психиатър.
- Докторе, ъъъъ, как да ви кажа, ъъъ, имам чувството, че всички ме пренебрегват...
- Следващия, моля!
Три прилепа си висели на един клон. По едно време единият се изправил. Другият казал:
- Хей, виж! Този припадна.
- Имаш ли портрет на твоите близначета?
- Ето.
- Но тук е само едното?
- Другото е същото...
- Какво прави Габровец докато сънува че е в ресторант?
- Бърза да се събуди, за да не му донесът сметката...
Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал.
- Ало, кой е на телефона?
- Дева Мария!
- Иванчо пристигна ли?
- Не, чакаме го още.
След един час пак на телефона:
- Ало, с кого говоря?
- Дева Мария.
- Иванчо да е дошъл?
- Няма го още.
След още един час:
- С кого говоря моля?
- С Мария.
- Аха, значи Иванчо най-после е пристигнал!
Срещат се ловец и риболовец. Риболовецът се хвали:
- Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата.
Ловецът
- Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горския. За да не ме хване дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го зария хоп двама цигани. Не ми трябват свидетели - дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария хоп един рейс пионерчета.
- Е, и? - казал риболовецът.
- Намали малко от рибата, щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът.
Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си.
- Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. - казал вожда
След известно време Иван идва с десет банана.
- Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук.
- 1, 2, 3, 4, 5..., 6......, 7......... Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив.
Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача.
-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.... хахаха. - засмял се Георги след което бил изгорен жив.
В отвъдното Иван и Георги си говорят:
- Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван.
- Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! - разсмял се Георги
Недоволна пациентка пита доктора:
- Какво е това лечение, докторе!
- Какво му има, топла вана и аспирин....
- Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!
Телефонен разговор:
- Ало! Ще се омъжиш ли за мене?
- Да! А кой се обажда всъщност?
Една учителка попитала ученик:
- Асеновград град ли е?
А той отговорил:
- Не, не е град.
И учителката му казала:
- Е как да не е град като завършва на град.
А ученика казал:
- И Козлудуй завършва на уй пък не е.
Обир в “McDonald’s”.
- Всички пари от касата в торбата!
- За тук или за вкъщи?
Две кучета се разхождат:
- Я! Нова ограда!
- Ооо, това трябва да се полее...
Автомобилна катастрофа. Трима мъже убити.
В рая господ ги пита:
- Ти колко пъти си изневерявал на жена си?
- 5.
- Ето ти този стар очукан Трабант. А ти?
- 3.
- За теб тази Тойота. А ти.
- Не съм и изневерявал.
- Браво! Ето ти този чисто нов спортен модел Ферари.
На другия ден първият и вторият мъж срещат този с Ферарито да реве и го питат:
- Защо ревеш? ! Нали ти взе най - хубавата кола?
- Е да, ама преди малко видях жена си… със скейтборд!