Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо воланът на блондинката е изцапан с червило? - Защото тя се е опитвала да надуе клаксона.
Блондинки 4,974 прегледа
Следващ →

Още вицове

Болница търси хора с температура 36,6 за проверка на термометрите. 1. Джудже паднало от деветия етаж и оживяло. Защо? * Имало късмет * 2. Пак паднало и пак оживяло. Защо? * Станало му навик * 3. Джуджето си легнало под леглото. Защо? * Защото си е у дома и може да прави - кавото иска * 4. Джудже влязло в тролея и не си продупчило билета. Защо? * Защото имало карта * 5. Джудже живеело на деветия етаж. Нагоре отивало пеш, надолу с асансьора. Защо? * Не можело да стигне бутона * Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си.<BR>- Ооо, дядо, как си?<BR>- Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо?<BR>- Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата…<BR>Свалил той автомата и та-та-та - направил оградата на трески.<BR>- Брей, - казал дядото - ами тия чудесии по колана ти, к’ви са бе, сине?<BR>- Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната…<BR>Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната.<BR>- Брей, - рекъл пак дядото - що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал…<BR>- А, ами че тя кога умря, бе дядо?<BR>- Ами, в тоалетната беше… Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то? Банан в такси! Насиненото око намалява видимостта, но разширява съзнанието!