Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо циганите не играят шах?!! - Защото ги е страх да не им вземат коня.
Черен хумор 5,509 прегледа
Следващ →

Още вицове

На маскен бал в училище всички деца се маскирали подобаващо: на животни, зверове, призраци и други. Иванчо си намазал лицето с лютеница и си напълнил устата с прясно мляко. Когато го попитала учителката на какво се е маскирал, Иванчо натиснал с юмруци бузите на лицето си, избълвал прясното мляко върху нея, и казал: - На гнойна пъпка другарко! Всъщност не се различаваме много от приматите. Те също седят на групи и се пощят един друг - ето ви ги "Фейсбук", "Туитър"... В час по физкултура учителката се обръща към учениците с думите: - Ученици днес ще прескачаме коза! Ученик се обажда от зад: - Бах!! Как ша та прескоча бе госпожо? Жените са като ябълките. Най-вкусните са горе на върха на дървото. Мъжете не искат да се катерят по дървото за вкусни ябълки, защото ги е страх да не паднат и да се ударят. Вместо това те събират падналите по земята ябълки, които не са толкова добри, но затова са достъпни. Затова ябълките не върха мислят, че с тях нещо не е така, въпреки че всъщност са великолепни... - Какъв хайвер повече харесваш - черен или червен? - Какво е това "или"? Аз съм привърженик на компромисните решения...