Пловдивска болница.Стар дядо чака пред кабинета на доктора.Влиза и се оплаква:
- Докторе,много ме боли кръста.
-Дядо,от тука тръгваш и на бегом до Асеновград и ще ти мине.
- Абе ти подиграваш ли се с мен?-и излязъл
На другият ден пак:
- Докторе,още повече ме боли кръста.
- Нали ти казах,тичаш до Асеновград и ще ти мине.
- Абе момче,ти знаеш ли къде чак е Асеновград,аз съм стар човек.
- Айде дядо тичай до там и ще видиш какво младо момиче ще те чака там.
- Що не каза,бе докторе по-рано,ми че то ей го де е Асеновград,за колко ще ида и ще се върна.
Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата.
- Принцът е гол. - казва джуджето.
"Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.?
- Снежанка се съблече.
"Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..."
- Той я целува.
"Целува, целува, целува ..."
- Принцът й го вкара.
"Вкара, вкара, вкара ..."
- Клатят се яко.
"Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..."
- Принцът се изпразни.
"И аз, и аз, и аз ..."