Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Много обичам да се занимавам със спорт. А от всичките спортове най-много уважавам щангите. Само дето не мога да ги вдигна...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Генко се кара с приятелката си. Накрая той й казва: - Какво ме гледаш така? Тя: - Чудя се как да ти отмъстя. Да те зарежа, или да се омъжа за теб?
Семейни
04.10.2017
3,649 прегледа
Следващ →
Още вицове
Из ученическо съчинение: - Очите му гледаха направо, а ушите наляво.
Три мравки се разпределили по женското тяло. Едната в косата, втората в гърдите, а третата около венериния хълм. След три седмици се срещнали: - При мене все идва един гребен, с едни големи резци - оплакала се първата. - А аз по цял ден обикалям едни големи планини - допълнила втората. - При мене един чичко влиза, излиза; влиза, излиза... Аз го питах: "Чичко, ти вътре или вън ще стоиш?", а пък той взе, че ме оплю!
Изяденото куче не хапе(корейска поговорка).
Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря „Ай стига бе“. Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато „Ай стига бе“. — Остави! – отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. — Не е толкова голяма беда. – казал вторият. – Любов. Случва се. — Да ама първото дете се роди черно. — Е, какво да се прави, по-силна черната кръв – ражда се черно дете. — Да, ама второто дете се роди бяло. — Еее… случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. — Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. — Ай стига бе…
- Докторе, жена ми се мисли за моторна резачка. - И това откога? - От осем месеца. - Защо не дойдохте по-рано? - Бях я дал назаем на съседа и той чак вчера ми я върна.