Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Генко се кара с приятелката си. Накрая той й казва: - Какво ме гледаш така? Тя: - Чудя се как да ти отмъстя. Да те зарежа, или да се омъжа за теб?
Семейни 3,649 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из ученическо съчинение: - Очите му гледаха направо, а ушите наляво. Три мравки се разпределили по женското тяло. Едната в косата, втората в гърдите, а третата около венериния хълм. След три седмици се срещнали: - При мене все идва един гребен, с едни големи резци - оплакала се първата. - А аз по цял ден обикалям едни големи планини - допълнила втората. - При мене един чичко влиза, излиза; влиза, излиза... Аз го питах: "Чичко, ти вътре или вън ще стоиш?", а пък той взе, че ме оплю! Изяденото куче не хапе(корейска поговорка). Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря „Ай стига бе“. Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато „Ай стига бе“. — Остави! – отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. — Не е толкова голяма беда. – казал вторият. – Любов. Случва се. — Да ама първото дете се роди черно. — Е, какво да се прави, по-силна черната кръв – ражда се черно дете. — Да, ама второто дете се роди бяло. — Еее… случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. — Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. — Ай стига бе… - Докторе, жена ми се мисли за моторна резачка. - И това откога? - От осем месеца. - Защо не дойдохте по-рано? - Бях я дал назаем на съседа и той чак вчера ми я върна.