Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- С какво си приличат България и Израел тези дни? - И двете държави имат проблем с Газа!!!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
В училище учителят честити Коледа и Нова година. Той пита децата какво искат да стане на Коледа. Иван казва: - Аз искам да получа шестица на теста по математика. Учителят: - Дано. Само на Коледа стават чудеса!
Ученически
04.10.2017
3,778 прегледа
Следващ →
Още вицове
Той оправдаваше своите грешки с това, че живееше за първи път.
- Имах следния случай, когато бях в гората.. - Давай накратко! - Син на три години.
Иван пияницата се върнал у дома пиян за пореден път . Жена му го посрещнала със заплахи, удари и ругатни : - Ако се върнеш пак пиян ще спиш на вън! На другия ден отишъл в кръчмата и си поръчал минерална вода . Аверите му го питали : - Защо пиеш вода бе да не си се повредил? Разказал им той за заплахата на жена си и те му дали съвет : - Като ти отвори хвърляш си дрехите вътре, на нея ще и стане жал и ще пусне да спиш вкъщи. Послушал ги той и се напил. На другия ден влиза бесен в кръчмата и започва да псува. - Какво бе не стана ли номера - го питали приятелите му? - Стана ма като се отвори врата, аз хвърлих дрехите, вратата се затвори и се чу глас "следваща спирка метростанция Люлин"!
Какво ще се получи ако направят хибрид между питбул и Ласи? Отговор: Първо ти откъсва крака, а после отива да вика помощ.
Един човек хванал риба на реката и я занесъл вкъщи да му я сготви жената. Казал й: - Ето ти една риба да я изпържиш! - Нямаме олио. - Тогава с мас. - И мас нямаме - ти от небето ли падаш, с какво да си купим олио и мас, нямаме пари! - Добре де, свари я! - И вода нямаме, сутринта ни я спряха защото не сме плащали от миналата година. Човекът се ядосал, върнал се на реката и хвърлил рибата обратно във водата. А рибата изплувала и започнала да вика: - Да живее правителството, да живее правителството!