Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се прибрал целият в синьо. Майка му го попитала: - Иванчо, ти бил ли си се? - Да - отговорил иванчо. - Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш? - Да, но майката Митко му казала да брои до две...
Деца 16,142 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко крокодилче пита баща си: - Тате, кога ще имам пари? - Когато станеш портфейл. Двама колеги си стоят на един строеж в обедната почивка..До строежа минава невероятна мацка и единият вика: - " Мале на тая ако и го вкарам.." А другият възкликва: - "Аве ей, това е жена ми уе..! ! " Първият отговаря: - "... и веднага и го вадя! " Седи си пещерния човек пред пещерата и си остри каменния нож. Пристига при него, разплакана, съпругата му: - Ъп, Ъп, ела моля те да помогнеш - един саблезъб тигър влезе в пещерата на майка ми... Ъп я погледнал съвсем спокойно и продължавайки да остри, отговорил : - Кво ме занимаваш с глупости! Въобще не ми пука кво ще стане с някакъв си саблезъб тигър... Първи път! Тя: Ще започваме ли? Сигурен ли си, че можеш. Той: Хайде стига де. Отпусни се само, не е кой знае какво. Тя: Абе не е, ама... Той: Е к`во ся, да не кажеш, че те е страх! Е`м искаш е`м... Тя: Бе страх ме е! Глупости! Айде вади там и почвай! Той: Ето с това сега и леко бодвам... Тя: Как леко бе! Я чакай малко, чакай, дръпни се! Искам рязко и бързо. Иначе само боли и нищо не правиш. Хващай сега! Той: Хубаво айде. Много ти знае главата. Готова ли си? Тя: От барем 15 минути. Даже вече изсъхна... айде! Той: Хоп! Ох, ох... чакай, чакай. Боли ли много? Стана ли? Тя: Охх... леле! Дръпни се бе, некадърник. Их начиии... А, май станало. Той: Ма болеше ли те? Тя: Е, малко... ама е супер, ето кръв има... Ма другия път не ми се засилвай от два метра! Той: Хубаво де, ся... не съм го правил преди. Важното е, че стана без много болка. Репликите са между студенти медици по време на упражнение по биология - "Определяне на кръвни групи" Две мутри си варвят по улицата и единия казва: - Я гледай ония на последния етаж. Ба... то много високо!!! - Верно, бе! Тоя ако тръгне да пада, ше си пада пет дни! - А дали ше оживее? - Да бе да! Пет дни без храна и вода...