Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо се прибрал целият в синьо. Майка му го попитала: - Иванчо, ти бил ли си се? - Да - отговорил иванчо. - Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш? - Да, но майката Митко му казала да брои до две...
Деца 16,141 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шотландец тръгва с детето си на излет. Жена му го съветва: - И не забравяй да сваляш очилата на малкия, ако видиш, че няма нищо интересно за гледане! Зайо Байо си намерил пушка. Отишъл в гората и рекъл на Кума Лиса: - Кума Лисо, БУМ БУМ, ако не ми направиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... Кво да праи - направила. После отишъл при вълка и му казал: - Вълчо, БУМ БУМ,а ко не ми напраиш една свирка - БУМ БУМ БУУУУМ... И той направил. После отишъл при баба Меца и казал: - Бабо Мецо, БУМ БУМ, ако не ми напраиш една свирка - ЦЪК ЦЪК... аз сам ще си я направя.... Един мъж отишъл за гъби в гората. Брал гъби, а по едно време от гората излиза една бабичка и го пита: - Е какво, ще ме изнасилваш ли? - Не - отговорил мъжът. - ти си толкова стара, че не бих си го и помислил даже... - Но ще се наложи - казала му старицата. Един звъни в публичен дом да си поръча мацка. Някакви по-специални изисквания-питат. Да, инвалид съм и нямам ръце. Предупредете я да не се стряска. Е добре де, с кво ще я прегръщаш-с краката.. Ами аз и крака нямам.. То остана да кажеш че нямаш и... Ами с какво набирам шайбата на телефона бе.. Седи си дядо в дневната и чете вестник. Отваря на страницата с некролозите. В това време влиза внучето му: - Как е дядо, пак си във facebook, а?