Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонът звъни в дома на наскоро оженил се лекар. Негови колеги го канят за игра на карти. След разговора той казва на младата си съпруга: - Спешен случай! - Сериозно ли е? - Много! Трима лекари вече са там!
Лекари 3,517 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две секретарки обсъждат шефовете си. - Моя ми харесва, но за съжаление, той е адски педантичен. - В какъв смисъл? - Твърди, че всички думи се пишат по точно определен начин. Летели със самолет американец евреин руснак и българин. Самолета обаче започнал да пада! Пилота им казал -имам само 4 парашута ето ви 3 оправяйте се. Грабнал американеца един парашут -ние сме най великата нация на света трябва да се съхраним и скочил. Евреина и той грабнал парашут -ние сме най умната нация на света и скочил. Руснака казал на българина -Е братко да теглим чоп? Българина му подал един парашут и за него останал един. На учудването на руснака отговорил -На евреина му пробутах една мешка. Ама той нали е от най-умните, докато стигне до долу все ще измисли нещо! Нане и Вуте се уговорили да се видят.Отишъл Нане до къщата на Вуте,но намерил на вратата бележка:"Я те метнах. Мене ме нема дома!" Тогава Нане,за да не остане по-назад написал: "Па ти да не мислиш,че я съм дождал!" Двама мъже седели в дъблински бар, когато единият се обърнал към другия и казал: - Виждаш ли оня приятел, ей там? Не ти ли прилича на мен? Мъжът отишъл при своя двойник и заявил: - Извинявай, обаче не мога да не забележа, че си приличаме като две капки вода. - Прав си, наистина си приличаме. - Откъде си? - От Дъблин. - И аз. - На коя улица живееш? - На Килфойл Роуд. - На Килфойл Роуд ли? И аз живея там. На кой номер? - Седемдесет и шест. - На седемдесет и шест? Не вярвам на ушите си. Как се казват родителите ти? - Джо и Кити. - Джо и Кити. Невероятно. Моите също. В този момент барманите се сменили. - Нещо да се е случвало? попитал новият барман. - Нищо отвърнал старият. А, освен че близнаците Мърфи пак са пияни. По всички правила, супа от костенурка трябва да се яде бавно.