Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Коя третокласничка има най големи гърди: блондинката, брюнетката или червенокосата? - Блондинката, защото трябва да е в седми клас!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
Телефонът звъни в дома на наскоро оженил се лекар. Негови колеги го канят за игра на карти. След разговора той казва на младата си съпруга: - Спешен случай! - Сериозно ли е? - Много! Трима лекари вече са там!
Лекари
03.10.2017
3,517 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две секретарки обсъждат шефовете си. - Моя ми харесва, но за съжаление, той е адски педантичен. - В какъв смисъл? - Твърди, че всички думи се пишат по точно определен начин.
Летели със самолет американец евреин руснак и българин. Самолета обаче започнал да пада! Пилота им казал -имам само 4 парашута ето ви 3 оправяйте се. Грабнал американеца един парашут -ние сме най великата нация на света трябва да се съхраним и скочил. Евреина и той грабнал парашут -ние сме най умната нация на света и скочил. Руснака казал на българина -Е братко да теглим чоп? Българина му подал един парашут и за него останал един. На учудването на руснака отговорил -На евреина му пробутах една мешка. Ама той нали е от най-умните, докато стигне до долу все ще измисли нещо!
Нане и Вуте се уговорили да се видят.Отишъл Нане до къщата на Вуте,но намерил на вратата бележка:"Я те метнах. Мене ме нема дома!" Тогава Нане,за да не остане по-назад написал: "Па ти да не мислиш,че я съм дождал!"
Двама мъже седели в дъблински бар, когато единият се обърнал към другия и казал: - Виждаш ли оня приятел, ей там? Не ти ли прилича на мен? Мъжът отишъл при своя двойник и заявил: - Извинявай, обаче не мога да не забележа, че си приличаме като две капки вода. - Прав си, наистина си приличаме. - Откъде си? - От Дъблин. - И аз. - На коя улица живееш? - На Килфойл Роуд. - На Килфойл Роуд ли? И аз живея там. На кой номер? - Седемдесет и шест. - На седемдесет и шест? Не вярвам на ушите си. Как се казват родителите ти? - Джо и Кити. - Джо и Кити. Невероятно. Моите също. В този момент барманите се сменили. - Нещо да се е случвало? попитал новият барман. - Нищо отвърнал старият. А, освен че близнаците Мърфи пак са пияни.
По всички правила, супа от костенурка трябва да се яде бавно.