Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи пияния Адам и се жалва на Змията: - А беше толкова хубаво ребро...
Черен хумор 2,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Латиницата е оправдание на неграмотните за това, че не могат да пишат правилно... Няма решение, следователно отговорът е: "няма решение". Учителка по математика Един борец отишъл в един град дето нямало жени и питал един местен: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и... - А не - прекъснал го бореца, никога няма да падна толкова ниско и да кача камила. Да ама един ден толкова му се доебало че взел една камила и си свършил работата. След няколко дена срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камилата не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама. Говорят си двама хирурзи: - Колега, как може да се нарече една неуспешна операция? - Неуспешна операция - това е половин успешна аутопсия. На пресконференция на Гоце няма опасност някой журналист да почне да хвърля обувките си по него. Всички български журналисти, отразяващи новините покрай президента са проверени хора и са само по наколенки...