Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита: - Какво стана? - Карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и... - И какво? - Ами нямало пресечка...
Други 2,450 прегледа
Следващ →

Още вицове

(много стар виц, все си е актуален, само имената на президентите се променят и цифрите:-) Срещат се президентите на Франция, САЩ и България. Саркози: - При нас заплатата е 4000 евро, данъците като се извадят, получават се 3500. За живеене са нужни 2000. Къде отиват другите 1500 не ни интересува! Обама: - При нас заплатата е 6000 долара, данъците като се извадят, получават се 5500. За живеене трябват 3000. Къде отиват другите 2500 нас не ни интересува. Българския президент: - При нас заплатата е 600 лева, данъците като се извадят, получават се 500. За живеене трябват 1000. Откъде взимат другите 500 нас не ни интересува! Много жени биха забогатели, ако можеха да продадат като ловни трофеи рогата на мъжете си. Мама Меца към татко Мечок, който се върти в леглото: - Колко пъти ще ти казвам, никакво кафе след септември! Червената шапчица тръгва към баба си. По пътя си вижда Кумчо Вълчо зад едно дърво. Той избягал. Пак тръгнала. Този път видяла Кумчо зад един храст. Той пак избягал. След това го видяла под един мост. Той казал. - Защо не ме оставиш да се изсера на спокойствие! Важно съобщение! На кастингът за "Мюзик Айдъл",ще се допускат само съученици на Иванчо и Марийка!