Иванчо се заиграва с Марийка, и след като се превъзбужда я съблича.
-Ама... чакай бе,какво правиш, за каква ме мислиш, ма недей бе, ама аз ... Ауууу Вкара Го!
-Що, да го изкарам ли?
-Ма, как ще го изкараш бе, садист!
Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита:
- Какво стана?
- Карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и...
- И какво?
- Ами нямало пресечка...