Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света:
- Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето.
- Тате, ама то бил много хубав този свят.
- Ами хубав е.
- Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка?
- Ех, какво да правим, сине, родина...
Един дядо отива в ресторант да си похапне нещичко.
След като приключил с основното хапване решил да си поръча десерт и викнал келнера:
- Ако обичате ще може ли един Ошав?
Келнера малко очуден казва на дядото:
- Господине, ако желаете можем да си сервираме пресен компот от сливи.
Дядото отговаря окончателно:
- Няма нужда синко моето време мина сега съм на сухи сливи.
Един човек умрял и отишъл в рая. Там той видял голяма стена от часовници зад Свети Петър.
- За какво са всичките тези часовници?
Св. Петър отговорил, че това са часовниците на лъжите. Всеки път когато лъжеш, стрелките на часовника се движат с една секунда напред.
- Аха - казал човекът - на кого е този часовник?
- Това е часовникът на Майка Тереза. Стрелките му не са се поместили, тя никога не е казала лъжа.
- А къде е часовникът на Бате Бойко? - попитал човекът.
- Неговият ли? В офиса на Исус е... ползва го като вентилатор...
В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил ехидно:
- Я, госпожата нарисува Шпагата!
Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора.
Директорът влетял разярен в класната стая.
- Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя Шпагата на дъската?
Две пенсионерки си говорят:
- Къде си тръгнала толкова рано?
- На гробищата.
- Ама ще се връщташ или за постоянно?
Между приятели:
- Ей, човече, спомням си навремето майка ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините...
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия:
- Ззз...з...з
- Ще ми го кажеш като стигнем.
На върха на планината заекващия казал:
- Ззабраввихме ппалаткките долу.
На слизане започнал:
- Ммм...м...м.
- Ще ми кажеш като слезем.
Долу заекващия казал:
- Ммайтап ббе!
Тъщата към зет:
- Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра.
Зетят:
- Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.
Малко момиче пише писмо на Дядо Коледа:
"Скъпи Дядо Коледа, моля те да ми донесеш сестричка."
Дядо Коледа и изпратил отговор:
"Няма проблеми, момичето ми. Само ми прати майка си!"
Един мъж излиза от съда и негов приятел го пита:
- Абе как влезна в съда ?
- Аз съм VIP!
- Да не би да си съдията?
- Не, подсъдимият съм!
Мъж отива при доктора:
- Имам СПИН!
- Идете на кални бани - съветва го докторът.
- Ще помогнат ли?
- Не, но полека-лека ще свиквате със земята...
Дядо пита внука си:
- Какъв искаш да станеш като пораснеш?
- Ами дядо искам да стана като тате!
- Абе, той е безработен!
- Как не те е срам! Всяка вечер се връщаш пиян! - нарежда съпругата.
- Ако бях трезвен, вярваш ли, че бих се върнал? - отвръща й троснато съпругът.
Катаджия дебне до паркинг на ресторант. Излиза пийнала голяма компания, и се качват по колите. Катаджията си избрал един, който едвам се държал на краката и го спира:
- Проверка за алкохол, духнете!
Резултат - нулев. Катаджията:
- Как е възможно това?
Мъжа:
- Днес аз съм дежурен по отвличането на внимание.
В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден.
Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка:
- Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш.
На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие.
Директорът на цирка се присламчва до него и пита:
- Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа?
- Триста долара!
- Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон!
- И къде трябва да работя?
- Тук, наблизо, в цирка.
- В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти…
- Какво разправяше Бойко Борисов преди да стане кмет?
- "Аз като стана кмет ще направя това и това..."
- И какво стана?
- Нищо.
- А какво разправя сега?
- "Аз като стана премиер ще направя това и това..."
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата?
- От щъркели.
Кон влиза в бар и казва на бармана:
- Дай ми една сода!
А той отвръща:
- Не искаш ли бира?!?!
- Не бе, с каруцата съм!
Политик влиза в един супермаркет и напазарува много неща - салами, кашкавал, сирене и др.
Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита:
- Господин Божков, а парите?
- Спокойно, ние за това пари не взимаме.
Мацка се обажда по телефона на младеж:
- Нашите заминават на вилата, ела у нас.
- А какво ще правим?
- Ще изпием бутилка вино.
- А после?
- Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината.
- А после?
- Ще потанцуваме и ще си легнем.
- А после какво?
- Как какво? Ще се чукаме до сутринта!
- Аха, разбрах намека. Тръгвам.