Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света: - Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето. - Тате, ама то бил много хубав този свят. - Ами хубав е. - Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка? - Ех, какво да правим, сине, родина...
Разни 3,325 прег.
Виж целия →
Един дядо отива в ресторант да си похапне нещичко. След като приключил с основното хапване решил да си поръча десерт и викнал келнера: - Ако обичате ще може ли един Ошав? Келнера малко очуден казва на дядото: - Господине, ако желаете можем да си сервираме пресен компот от сливи. Дядото отговаря окончателно: - Няма нужда синко моето време мина сега съм на сухи сливи.
Други 3,102 прег.
Виж целия →
Един човек умрял и отишъл в рая. Там той видял голяма стена от часовници зад Свети Петър. - За какво са всичките тези часовници? Св. Петър отговорил, че това са часовниците на лъжите. Всеки път когато лъжеш, стрелките на часовника се движат с една секунда напред. - Аха - казал човекът - на кого е този часовник? - Това е часовникът на Майка Тереза. Стрелките му не са се поместили, тя никога не е казала лъжа. - А къде е часовникът на Бате Бойко? - попитал човекът. - Неговият ли? В офиса на Исус е... ползва го като вентилатор...
Политически 14,815 прег.
Виж целия →
В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил ехидно: - Я, госпожата нарисува Шпагата! Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора. Директорът влетял разярен в класната стая. - Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя Шпагата на дъската?
Ученически 10,210 прег.
Виж целия →
Две пенсионерки си говорят: - Къде си тръгнала толкова рано? - На гробищата. - Ама ще се връщташ или за постоянно?
Черен хумор 3,038 прег.
Виж целия →
Между приятели: - Ей, човече, спомням си навремето майка ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините...
Разни 2,715 прег.
Виж целия →
Двама планинари изкачвали Еверест. На средата единия казал на другия: - Ззз...з...з - Ще ми го кажеш като стигнем. На върха на планината заекващия казал: - Ззабраввихме ппалаткките долу. На слизане започнал: - Ммм...м...м. - Ще ми кажеш като слезем. Долу заекващия казал: - Ммайтап ббе!
Разни 2,675 прег.
Виж целия →
Тъщата към зет: - Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра. Зетят: - Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.
Семейни 6,417 прег.
Виж целия →
Малко момиче пише писмо на Дядо Коледа: "Скъпи Дядо Коледа, моля те да ми донесеш сестричка." Дядо Коледа и изпратил отговор: "Няма проблеми, момичето ми. Само ми прати майка си!"
Други 2,700 прег.
Виж целия →
Един мъж излиза от съда и негов приятел го пита: - Абе как влезна в съда ? - Аз съм VIP! - Да не би да си съдията? - Не, подсъдимият съм!
Разни 2,537 прег.
Виж целия →
Мъж отива при доктора: - Имам СПИН! - Идете на кални бани - съветва го докторът. - Ще помогнат ли? - Не, но полека-лека ще свиквате със земята...
Черен хумор 7,097 прег.
Виж целия →
Дядо пита внука си: - Какъв искаш да станеш като пораснеш? - Ами дядо искам да стана като тате! - Абе, той е безработен!
Семейни 9,465 прег.
Виж целия →
- Как не те е срам! Всяка вечер се връщаш пиян! - нарежда съпругата. - Ако бях трезвен, вярваш ли, че бих се върнал? - отвръща й троснато съпругът.
Пиянски 2,195 прег.
Виж целия →
Катаджия дебне до паркинг на ресторант. Излиза пийнала голяма компания, и се качват по колите. Катаджията си избрал един, който едвам се държал на краката и го спира: - Проверка за алкохол, духнете! Резултат - нулев. Катаджията: - Как е възможно това? Мъжа: - Днес аз съм дежурен по отвличането на внимание.
Пиянски 4,364 прег.
Виж целия →
В бара влиза кон, съблича си палтото, сваля си шапката, поръчва си уиски със сода и фъстъчки, изпива го бавно и си тръгва доволен, обещавайки, че ще дойде и на другият ден. Барманът изпада в шок и звъни на директора на цирка: - Слушай, имам за тебе страхотен номер! Ела утре в бара и ще видиш. На следващият ден директорът на цирка от сутринта засяда в бара и чака. Привечер в бара влиза коня, поръчва си отново уиски със сода и започва да си го пие. Директорът на цирка се присламчва до него и пита: - Извинете, не искате ли да работите за нас? Колко получавате на сегашната си работа? - Триста долара! - Аз мога да ви предложа хиляда, храна и подслон! - И къде трябва да работя? - Тук, наблизо, в цирка. - В цирка?! Не, за хилядарка аз, разбира се съм съгласен, но не мога да разбера, за какво са ви в цирка програмисти…
Животни 6,498 прег.
Виж целия →
- Какво разправяше Бойко Борисов преди да стане кмет? - "Аз като стана кмет ще направя това и това..." - И какво стана? - Нищо. - А какво разправя сега? - "Аз като стана премиер ще направя това и това..."
Политически 16,264 прег.
Виж целия →
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата? - От щъркели.
Разни 3,824 прег.
Виж целия →
Кон влиза в бар и казва на бармана: - Дай ми една сода! А той отвръща: - Не искаш ли бира?!?! - Не бе, с каруцата съм!
Животни 9,819 прег.
Виж целия →
Политик влиза в един супермаркет и напазарува много неща - салами, кашкавал, сирене и др. Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита: - Господин Божков, а парите? - Спокойно, ние за това пари не взимаме.
Политически 10,613 прег.
Виж целия →
Мацка се обажда по телефона на младеж: - Нашите заминават на вилата, ела у нас. - А какво ще правим? - Ще изпием бутилка вино. - А после? - Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. - А после? - Ще потанцуваме и ще си легнем. - А после какво? - Как какво? Ще се чукаме до сутринта! - Аха, разбрах намека. Тръгвам.
Други 3,927 прег.
Виж целия →