- Иванчо! Какъв подарък искаш да получиш от Дядо Коледа и Снежанка?
- Госпожо! Не знаете ли? Дядо Коледа и Снежанка не съществуват.
- Тогава кой ти подари подаръците минала година?
-Госпожо! За идиот ли ме имате? Това беше директора на училището с неговата любовница.
Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва:
- От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми че му се е случило нещо ще го правя да умира.
Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал:
- Момчета аз, ще се оправя със шефа.
Отива той на другия ден при шефа си и го пита:
- А бе шефе, питбула много странно гледа!
- Що бе да не е умрел!?!
- Шефе, ти го каза...