Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек го заболял крака. Отишъл на хирург. - Трябва са отреже - отсякъл хирургът. Ужасен пациентът, решил да отиде при друг лекар. Влязъл при интерниста. Той мълчаливо му написал рецепта и му я подал. - Значи не е нужно да си режа крака? - обнадежден попитал болният. - Да, не е нужно. Пийте тези лекарства и той сам ще си падне.
Лекари 3,603 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели седнали в едно кафене. На отсрещната маса една мадама седнала и си разкрачила краката. Между тях се виждало нещо черно. Единият от приятелите казал: -Това са и космите-тя е без гащи! Другият: -Не е вярно-това са и гащите! -и завързали спор. Спорили, спорили, накрая дошъл сервитьора при тях и те му казали: -Виж сега, с моя приятел спорим. Оная мадама там се е разкрачила и между краката и се вижда нещо черно. Аз викам, че са космите и, пък той вика , че са гащите и. Ето ти десет лева, иди до нея, изпусни нарочно менюто и погледни , за да ни кажеш. Келнера взел десетте лева и направил каквото му казали. Върнал се при тях и те го питат: -Е, кажи сега -космите ли са или гащите? -Момчета, момчета, и двамата не сте познали. -Тогава какво е? -Мухи, момчета, мухи! ! ! Имам такова усещане, че в главата имам навит будилник за 11 вечерта, който ми напомня:"Не забравяй да си хапнеш преди да легнеш!" Един чукча е в Москва. Стои си той там и гледа паметника на Пушкин. Гледа, гледа… По едно време един полицай минава и чукчата го пита: - Извинете, на кого е този паметник? - На Пушкин. - Аааа, онзи дето написал "Мъртви Души" ли? - Не, "Мъртви Души" е написал Гогол. Чукчата стои, стои и след кратък размисъл вика: - Хммм… "Мъртви Души" е написан от Гогол, пък паметника на Пушкин… - Знаеш ли, че слушах, че умните жени не са добри съпруги. - Защо? - Защото не се омъжват. Котешко правило: няма затворени врати, просто има прекалено тихо "мяу"..