Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорили си добрата ламя Спаска и змеят. По едно време змеят казал: - Хайде да помълчим малко, че ми стана горещо...
Други 2,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо казва на дядо си: - Дядо, дай 50 лева. Ще ти ги върна от пенсията. - Ех че си и ти! Че аз няма да доживея дотогава. - Ама аз говоря за твоята пенсия. Купил си Зайо нов автомобил - Волга. Един ден докато се возил, най-случайно минал покрай бензиностанцията на Вълчо. Решил да зареди и да си побъбри с него. Започнал Вълчо да пълни резервоара "до горе", но в приказки с Зайо не усетил как минали 10 минути и той попитал учуден Зайо: - Абе Зайо, к`во стана с тоя резервоар? - Малии, оставил съм я да работи... Две, фтириус пупис/срамни въшки/,по народно му казано - пучи въшки си срещнали в дебрите бели на чаршафа на Марийка. Едната киха, кашля, подсмърча. -Какво става приятелко, къде се простуди така лошо?-пита другата? -Ами и аз не знам как стана. Снощи си заспах на топличко между краката на Марийка, а днес се събудих от силен вятър и хъркане. Кво мислиш-бях в мустаците на Иванчо! Две монахини се връщали от пазар и се прибирали напряко през гората към манастира. Но станали свидетелки на следната гледка - мъж чукал жена подпряна на едно дърво. След като свършили мъжът подал 100 лв. на жената и си тръгнали. Тогава едната монахиня казала: - Видя ли ма сестро какво правят другите жени... Пари вадят с тоя секс! А ние к,во??? Само ей така за Бог да го прости... Чък Норис си има собствен сайт, нарича се интернет.