Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пости са! Не може да се яде месо.Поради тази причина на част от министрите от кабинета на Станишев им се наложи да ядат дървото.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Лекарят пита един пациент как се чувства след операцията. - Като че са ме ударили с нещо тежко по главата. - Съжалявам, точно за вас упойката свърши.
Професионални
04.10.2017
6,402 прегледа
Следващ →
Още вицове
Северна Африка, пясъци, дюни, змии и гущери. Пилот на Ту-154 аварирал и се приземил разбивайки самолета. Едвам оцелял решава да тръгне пеш, надявайки се да стигне до близкото селище, което се намирало на има няма 300-400 км. Вървял, ден, втори, трети, на 4-тия запасите от храна и вода запривършвали. Но изведниж "О чудо!" видял оазис пред себе си. Тръгнал с бърза крачка натам, но за нещастие, точно пред оазиса спял един змей. Нашият пилот, се подвоумил... В крайна сметка събрал последните си сили който намерил, взел едно дърво което намерил наоколо, и започнал да трепе спящият змей! Бил го, бил го, змея се разбудил и почнал да вика: - Оуу чеки бе, що ме биеш бе? Стой мирен к`во станало? Пилотът капнал от умора го загледал и рекъл: - Е как що бе? Искам да пия вода! Змея: - Е пий де, кой ти пречи!?
Едно време Денят на детето се отчиташе с "рисунки върху асфалта". Сега е невъзможно няма здрав асфалт никъде.
В гората настанал голям глад.Тогава лъвът - царят на животните, наредил всяко от тях да носи по 2 кг. месо всеки ден, иначе щяло да яде бой. Първия ден Лисицат носи месо. На втория ден Вълкът носи месо. На третия ден Заека носи зелка. Лъвът почнал да го бие. Отначало Заекът ревал, ревал ама на 50-тия удар почнал да се смее. Тогава Лъвът го попитал: - Зайо, що ревеш бе? - Що ме боли! - отвърнал Заекът. - А що се смееш? - попитал отново Лъвът. - Щото Таралежа носи круша! - Казал със смях Заека.
Късно през нощта се чука на вратата на сарафин. Сарафинът отваря и го нападат двама. — Какво искате от мен? — Сто килограма злато! — А може ли да ви дам сто и пет? — Може! — Жено, злато мое, ставай, за теб са дошли!
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет