Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътува Бай Ганьо в един кораб с английската кралица. По едно време откъм водата се чуват силни викове за помощ - английската кралица, докато си гледала през парапета на палубата и… паднала вьв водата. Изведнъж се чува шум от второ тяло, падащо във водата - “пльос” - и кой си мислите - Бай Ганьо. Спасил Бай Ганьо английската кралица, и веднага любопитни репортери го обиколили, и го попитали: - Абе, Бай Ганьо, как ти най-смел от всички скочи във водата и спаси английската кралица? А Бай Ганьо им вика: - Абе аз, че съм си смел, смел съм си, ама само да ми падне тоя който ме бутна!
Други 4,118 прегледа
Следващ →

Още вицове

В час по химия учителката пита: — В какво се разтварят мазнините? — В тиган! – отговаря Иванчо. Кара си мутрата BMW-то по пътя със 90 км и изневиделица срещу него едим мерцедес, а в ляво, а вдясно и се ударили челно. След няколко минути в несвяст борчето се събужда и си мисли ядосан - "ей ся кат го фана тоя че го утепам", излиза от колата и гледа как от мерцедеса излиза един поп. Борчето: - Ко праиш бе идиот, ей сега че те утепам. Попа: - О чадо успокой се, важното е, че сме живи и здрави Борчето: - Виж ко ми напраи колата бе ... Попа: - Виж мое чадо, това са само ламарини. Важното е, че сме живи и здрави (попа вади една бутилка джони из под расото). Дай да пийнем по едно за това. Борчето хванало бутилката ударило един голям гълток да освободи напрежението и подало бутилката на попа. Попа затворил бутилката и я прибрал под расото. Борчето: - Ти няма ли да пиеш? Попа: - Не, аз ще чакам полицията. В селската кръчма влиза най-красивото момиче, което някога си виждал. Цялата компания я кани на масата. Всички са поразени от перфектната й външност. Едно от момчетата я пита галантно: "Кво ше пиеш?" "А-а, за мен една цървена лимунада, че как сам са натряскала с боооооб...". Шефа на една мутра го извикал и му казал: - Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: - Какво си взе? - Храна. - За какво ти е? - Да ям по пътя. - Добре. Какво друго? - Вода. - За какво ти е? - Да пия по пътя. - Добре. Друго? - Една врата на кола. - Врата?! Че за какво ти е? - Като ми стане горещо, да отворя джама! Два прилепа си висели от един клон. По едно време единия се вдигнал, а другия си помислил: - Лелеее тоя припадна!