Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надзирател пита колега: - От пет часа затворниците все пеят!? - Радват се, защото палачите обявиха стачка!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Що си толкова омърлушен? - Одеве питах баща ми кое е най-глупавото нещо, което е правил... - И? - Само ме погледна без да каже нищо...
Семейни
04.10.2017
6,152 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Колко разведени мъже са нужни за да се смени крушка? - Николко! Те никога не получават къщата!
В магазина. Клиент пита продавача: - Колко човека събира тази палатка? - По принцип е за двама, но може да са трима, четирима, даже пет, шест, разбира се, ако си имате доверие!
Поеми риска и загуби. Не поемайки риск, ти вече си загубил.
Владо Манчев отишъл на психиатър! Споделя: - Докторе, чувствам се тъп! - Ми тогава премини в Цска? - Ще помогне ли? - Не, но хората няма да ти се подиграват за това, че си тъп!
На Иванчо една вечер му се наложило да остане да спи в на Марийка баба й. Когато станало време да си лягат бабата сложила между Иванчо и Марийка една дъска и инструктирала Марийка каквото и да и казва Иванчо тя да отговаря “не бива Иванчо”. Легнали те и минали не минали 10 минути и Иванчо подхванал: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и тази дъска да стои между нас? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка и така махнали дъската. Минали не минали 10 минути и Иванчо пак: -Марийке-бива ли двамата да сме легнали на леглото и ти да си облечена с дрехите? -Не бива Иванчо-отговорила Марийка спазвайки думите на баба си. На сутринта бабата станала и парвата и работа била да отиде да види как са спали децата вечерта. Видяла Марийка и попитала: Бабче как мина снощи? , а Марийка отговорила: -Бабо от това твоето „не бива, не бива”, Иванчо цяла нощ ми го набива.