Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Химик се хвали пред приятели: — Синчето ми днес произнесе първата си дума! — И какво каза? — Парааминоарсенбензолхидрохлорид! – с гордост отговаря щастливият баща.
Професионални 3,399 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама полицаи отиват на рожден ден на техен колега и си говорят: - Дай да му купим някакъв подарък, а? Неудобно е така, нищо не носим. - Добре, да му купим книга? - За какво му е нова книга бе, той вече си има една! Някои гости ги изпращаш с много повече радост, отколкото ги посрещаш... Зоро отишъл при любовницата си.Под терасата казва на верният си кон : -Аз се качвам горе, а ти стои тук.Ако на вратата се почука, ще скоча върху теб и ще избягаме. Зоро се качва...минава известно време и на вратата се почукало.Зоро скочил през терасата.Жената отваря врата и чува : - Ааа...аз съм конят на Зоро, ще му кажете ли че навън заваля и ще го чакам във входа ! КРАСУТА ******** Нищу нямаши ми фчера, ставам сутранта, ф углидалуту са дзверя: Бря, чи красута! Викам сигур са чалдисах, туй ни мой съм аз. Смятай кат са начирвисам и са нагласа! Тъй пу нощник и търлици, с чорлава куса мязам кът на убавица ф профил и анфас. Дрямах начи и въртях са, цъках със изик, плюх са дан’ съ уручасам - тъй са възхитих. Дъл на пустуту глидалу са яви дифект!? Тъй да съм разхубавяла... А, сига де! Дерт! Съ умислих утведнъшки - как навън ш’въря? Момцити ку са натръшкат къту ма съзрът? С модна фуста, чи забрадка, с китка у ръка; с тос акъл зер за три патки, къту заблестъ... И къдет’ койт’ ма срещни - пламна, изгуря ф разни помисли пугрешни... Пък ни съм тъквас! Туй наверну сън е билу, сигур йощи спа и ми съй присънила буйна красута. Куркузъбел съм, туй ясну - ич дън мъ съзреш, щот ут толкува прикраснус, мой са пубулейш. Толкус убус да са исипи тъй връз мен кат дъж... Някуй тряа’ма ущипи! (пу вазможнус мъж!) Опитвали ли сте някога секс по телефона? Готино, а? А сега си представете пиене по телефона? Готино, а? Набирате нужния номер, отговаря ви пиян и весел глас: - Здравей, приятел, какво ще пиеш - водка, вино, уиски, бира?..Зелен Собиески? Супер! Ето, един зелен собиески и зелена ябълка. Какъв цвят само, какъв аромат!!! Наздраве!!! гъл-гъл...Как влиза само! А мезенце какво? Кисели краставички, шунка, луканка? Шунка? Заповядай! ам-ам...