Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как се нарича, когато ненавиждаш жената, която обичаш? - Съпруга.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
В училище: - Иванчо, я ми кажи азбуката. - До десет ли?
Ученически
04.10.2017
8,829 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрал лъвът всички животни и им казал: - Който скочи от онази висооооооока планина, той може да изчука моята лъвица. Животните се качили на планината, а лъвът застанал под нея и зачакал. Чакал, чакал, внезапно една точка полетяла надолу, увеличила се, БУМ - Мечокът паднал, и веднага се засилил обратно нагоре. Лъвът му казал: - Хайде, Мечо, отивай да чукаш лъвицата. А Мечокът си се катери нагоре! Лъвът: - Ей, Мечо, къде отиваш? - Първо ще изчукам този, който ме бутна...
Отишли 2 баби на гости на стара дружка – баба Мара, която имала склероза. Та поканила ги жената, седяли, седяли и бабата по едно време скочила и казала: „ех таз склероза, забравих да ви почерпя по един бонбон“. Почерпила ги, след малко скочила пак и казала „Ама глей ква съм отвеяна, забравих да ви почерпя с бонбон“. И така няколко пъти. Когато си тръгнали бабите, вече отвън на улицата, едната казала на другата: „Тая Мара хич я няма, и един бонбон не се сети да ни почерпи“, а другата:“… .че ти къде видя Мара“
Мъж седнал на бара и си поръчал двойно мартини. След като го изпил, погледнал в джоба си и поръчал отново двойно мартини. След като изпил и него отново погледнал в джоба си и пак си поръчал същото. Барманът казал: - Ще ми кажеш ли защо всеки път, след като погледнеш в джоба си, порачваш по едно двойно? - В джоба имам снимка на жена ми. Когато започне да ми изглежда хубава, разбирам, че е време да си вървя в къщи.
Лежат младеж и девойка на плажа. Тя го ръчка: - Славчо, хайде да вървим в морето! - Не искам. - Защо, бе? - В момента не ми се пикае.
Иванчо отива за първи ден на училище. Майка му му казала: - Иванчо, ето ти 50 стотинки за закуска. И той ги изял.