Полунощ... върви един човек през едно гробище и яде баничка. Внезапно от близките храсти долита сподавен глас:
- Да-а-а-а-й!!!
Изплашен, човекът едва успял да изпелтечи:
- Б-б-б-б-баничката ли?...
- НЕ!!! Хартийката.
Един човек отглеждал мравка 50 години през които, я учил да яде с нож и вилица. Когато, я научил отишъл в луксозен ресторант и дошли стотици репортери. Когато келнерът дошъл и видял мравката и казал:
- Опа мравчица.