Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако Чък Норис те сръчка във фейсбук ще разбереш по болката!
Любими Герои 3,338 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи си един старец на балкона, гледа и си мисли: "Да-а-а, справят се младите с кризата! Ето - една цигара пушат няколко човека! И не униват даже, а се смеят!" Имало двама братя. Големият бил много силен но сляп. Малкият бил по-слаб и много заеквал. Двамата братя убивали биковете в околията. Малкият брат държал бика, а другия по-големия с един юмрук го убивал. Един ден отиват в някаква къща и ще убиват един бик. Малкият брат държи бика и казва на големия да удря. Малкият: - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път... Бам! - О-о-оооште един път ако ме удариш, ще пусна бика! На нудисткия плаж върви сватба. Кореспондент на местното радио пита младоженците: - Толкова заклети нудисти ли сте? - Не, просто видяхме цените на платовете и костюмите. ДВАМА НАПУШЕНИ НАРКОМАНИ СЕДЯТ ПРЕД СВЕТОФАР: -ГЛЕДАЙ ЧЕРВЕНО!СУПЕР!КОЛКО ИН- ТЕРЕСНО! -Я!СТАНА ЖЪЛТО! -ЗЕЛЕНО!КРАСОТА....... -ПАК ЧЕРВЕНО...ВЗЕХА ДА ГИ ПОВ- ТАРЯТ,СКУКА.ДАВАЙ ДА ПРЕСИЧАМЕ.. Не е срамно да си поискаш, срамно е да ти откажат!