Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян мъж със скъсана риза, по лицето следи от червило, в джоба празна бутилка ракия, се качва в автобуса и сяда до един свещеник. Отваря вестник и си чете. После се обръща към свещеника и пита: - Отче, а дали знаете от какво се получава артрит? - Артрит, сине мой, имат хората, които са избрали грешния път, които спят с пропаднали жени и злоупотребяват с алкохола! - Ама че гадно!... Пияният млъква и гледа замислено в пода. Свещеникът съжалил, че отговорил така рязко и пита: - Добре, сине! Отдавна ли имаш артрит? - Ама защо аз да имам артрит!? Аз нямам артрит! Тук във вестника пише, че патриархът има артрит...
Пиянски 2,229 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишли президентите на Русия, Канада и България при Господ. Канадския президент попитал: - Дядо Господи, кога Канада ще стане най-великата страна в света? - Е, няма да е когато ти си президент. Канадския президент се смутил и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най-великата страна в света? - Ами, няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също излезнал покрусен. Влиза накрая Петър Стоянов и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най-великата страна? ...а дядо Господ се покрусен излязъл. Един се хвали: - Много обичам работата си. Ходя когато си поискам, а като съм там се събираме с колегите и си разказваме смешки, четем вестници, дремеме.. - Ти къде работиш? - Депутат съм в Народното събрание. Две жени били осъдени на по 15 години затвор и ги излежали в една килия. Пуснали ги в един и същи ден, те излезли, спрели се пред вратата на затвора и си приказвали още два часа. Решили жабата, лъвът и магарето да стават висшисти. Жабата записала МЕИ, лъва в Благоевградския, а магарето във ВИХВП. След година се срещат и лъвът се оплаква: - Оле... Ужас! В университета всички са от лъв нагоре! Магарето изревало: - Боже, не мога да уча, много ми е трудно! А жабата се направила на интересна: - Аз пък оставам! Попитали я защо. - Ами защото съм най-красивата в групата :-) - Какво стана с оня младеж, който беше много влюбен в теб и всеки ден ти носеше цветя? - Ожени се за цветарката.