Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятелки: - Вчера мъжа ми получи анонимно писмо. - Ау, какъв ужас. От кого?
Блондинки 12,787 прегледа
Следващ →

Още вицове

Спасителят на басейна към компания: - Вие, групата, дължите глоба. - За какво? Щото пием бира? - Не, бира може да се пие. Глобата е за това, че пиете вече пети час бири, а никой не е ходил до тоалетната. Eдно момче имало проблеми с общуването и не можело да си намери приятелка. Негови приятели го посъветвали да отиде на врачка. В града имало една много добра и била помогнала на много хора. Отишъл младежът, врачката му баяла, правила някакви заклинания и след половин час му казала че е готов за подвизи. Една дума да каже и мацките са негови. Младежът решил веднага да изпробва късмета си и отишъл в един бар. Седнал и зачакал. По едно време се задала страхотна мацка и той решил че ще я сваля, но нали бил притеснителен все не се решавал да я заговори. Тъкмо се престрашил и момичето станало и влязло в тоалетната. Момъкът чакал, чакал... Тъкмо когато се отказал и решил да си ходи, мацето излязло. Младежът надъхан отишъл до нея и казал: "Сра,а?" Питат Радио Ереван: - Кога ще се пренасели Земята? Отговорът е: - Когато възложат на Microsoft производството на презервативи... - Ако Юда, продавайки Исус, знаеше благодарение на него, колко пари щеше да изкара църквата, то щеше да иска не 30 сребърника, а процент от продажбите. - Ти защо мислиш, че се е обесил? Този неудачник просто е станал за смях. Неловкото мълчание винаги може да бъде заместено от разговори за времето...