Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят си двама руснаци на студа. По едно време идва някакво куче с водка в устата. Единият се обадил: - Я, виж, най-добрият приятел на човека. - Води и куче! - казал другият.
Пиянски 4,558 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение към GSM операторите:- Имам Нокия 8310. Да ми кажете дали имам телетекст на телефона? Пристига мъж от задгранична командировка. Жена му го посрещнала, направила обяд, той го изял и казал: - Там, като ядох в ресторанта на същата такава чинийка имаше златно звънче. Дреболийка, но ти е приятно! После отива да си измие ръцете: - А, при тях на всички пешкири има бродирана по една гола жена. Дреболийка, но ти е приятно! Жената: - А пък на съседа достойнството му е с един сантиметър по-голяма от твоето. Дреболийка, но ти е приятно! Две професионални стопаджийки се срещат и едната казва на другата: - Абе вчера ми спира, моля ти се, някакъв и ми вика: "Ще те кача, маце, обаче или ще ми пееш, или ще ми духаш!" - И ти к`во? - пита другата. - Как ще му пея на този простак! Иванчо си купил компютър. Решил да си сложи парола и написал penis. Компютърът изписал: "Ключът е отхвърлен. Не е достатъчно дълъг’... Ако Чък Норис те сръчка във фейсбук ще разбереш по болката!