Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира Мерцедес 600. Проверя документите - всичко е наред, шофьора e с колан, има аптечка, пожарогасител... Шофьорът пита: - Мога ли да си продължа? Катаджията: - Ами ако не се чувствате гузен... моята заплaта е 350 лв...
Професионални 6,014 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две капки вода се карали коя е по мокра... Късно вечерта излизат двама пияни от една кръчма. Единият поглежда на горе и казва: -Я виж как е блеснало слънцето Другият -Какво слънце та това е луната! -Не, не е луната слънцето е! Така след дълго спорене от вътре излиза трети. Питат го: -Братле,да разрешиш спора, това слънцето ли е или луната?! Човекът погледнал на горе и казал: -Извинете ме,но аз не съм от тук!:-) Иванчо беше напердашен от баща си,за това,че го е хванал да разглежда логото на новите олимпийски игри Лондон 2012. В един козметичен магазин е поставено всевиждащо огледало, което поглъща всеки, който излъже. Един ден покрай него минават блондинка, брюнетка и червенокоса. - Ауу, мисля, че съм отслабнала! - казала брюнетката и огледалото веднага я глътнало. - Ихаа, мисля, че съм се разхубавила! - възкликнала червенокосата и огледалото глътнало и нея. На свой ред минава блондинката: - Хм, мисля… - и огледалото я глътнало. Жена казва на мъжа си: - Скъпи пусни ме на море моля те. Искам да отида ей така самичка и да се отпусна - обещавам че през цялото време ще си мисля за теб! - Не може ли да си стоиш тук до мен и да си мислиш за морето? Не е ли едно и също?