Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Македонците водят битка ама губят. Един войник отива при царя и вика: - Царю губим битката. Трябва да се предадем! Царят расърден отвръща: - Македонец не се предава... Да бегаме!!!
Разни 3,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пожелания за 8 мартЖени, недейте остарява! Бъдете като липовия цвят - макар, че в юли прецъфтява, години пази своя аромат. - Харесваш ли ме? - Много!За да ти се нагледам,спирам да мигам. - Ако ми откажеш, - каза той, - ще умра. Тя му отказа. След шестедесет години той умря. В гората поставили автомат (машина) на която най-горе пишело "за 10 стотинки свирка" Пръв на машината се наредил Зайо, пуснал 10 стотинки и го пъхнал вътре.... След 10 минути Зайо си тръгнал щастлив към вкъщи и по пътя срещнал Вълчо - Зайо защо си толкова развълнуван? - Е как защо ей там има една машина която за 10 стотинки прави свирки! И Вълкът хукнал! Срещнали се отново след час, но Вълчо целия в кръв и реве. - Какво стана бе Вълчо хареса ли ти машината дето за 10 стотинки прай свирки? А Вълчо облян в кръв промълвил през сълзи... - А Защо не ми каза че за 20 стотинки остри моливи??? 3 студенти при Св. Петър – от УНСС, от СУ и от ТУ. Пита тоя от УНСС: — От кой университет си? — УНСС. — Ти си бил в рая, сега отиваш в ада. Пита тоя от СУ: — От кой университет си? — От СУ. — Ти си бил в ада, отиваш в рая. Пита нашия колега: — От кой университет си? — От ТУ. Свети Петър пребледнява, започва да заеква, пада на колене пред нашия човек: — Вие св. Инженер, отивате в ада, за да видите какво е рай!