Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майката инструктира малкия си син: - Като дойдат гостите, ако ти се причишка, няма да ми викаш: "Мамо, чишка ми се", а ще вдигнеш ръка, както правите в училище! - Добре, мамо. Идват гостите. По някое време малкият вдига ръка и когато майка му го забелязва, добавя: - И ми се ака!
Деца 3,905 прегледа
Следващ →

Още вицове

Второкласници се хвалят на кой баща му бил с по-голям. Първото момче вика: - На моя баща му е толкова (показва до китката). Вторият казва: - Моя му е те толкова (показва до лакатя). Третият казал: - На моя му е е толкова (показва малкото си пръстче), ама знаеш ли как боли? Учителката казала на децата да напишат съчинение за лятната ваканция, в което обаче обезателно трябвало да има думата "очевидно". Написали ги те, и дошло време да ги прочетат. Станал Каменчо. - Тази лятна ваканция бях с татко на море. Той плува няколко пъти от брега до шамандурата и обратно. Очевидно е добър плувец. - Бравоооооо Каменчо, 6-тица. Седни си. Станала Ванчето. - Миналата година бях с татко на ски на Витоша. Той пусна "Лалето" поне 6 пъти и нито веднъж не падна. Очевидно е добър скиор." - Браво Ванчеее, 6-тица за старанието. Седни си. Разбира се, дошъл редът на Иванчо. - Миналата лятна ваканция бях на село. Една сутрин се събудих от странен шум в градината. Ставам и какво да видя - дядо ми гони прасето с пушка по двора, а баба ми се разхожда и от джоба и стърчи вестник Times. Но тя не знае английски. Хммм, очевидно беше срала. Чък Норис веднъж участвал в двубой с нож... и ножът загубил. - Докторе, жена ми се разболя! Има температура. - Висока ли е? - Да - метър и седемдесет. - Когато бях ерген много се страхувах от съпружеския живот. - А сега? - Сега виждам, че не напразно съм се страхувал!