Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама цигани в сладкарница: - Две швепси. - Жълт или бял? - О, няма смисъл!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: - А, ето я табелата. Завий сега на дясно! - Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то... тоалетна!
Разни
04.10.2017
2,576 прегледа
Следващ →
Още вицове
Намерил си веднъж гарванът парче сирене и кацнал на едно дърво. Видяла го лисицата и започнала да го замеря с камъни. Гарванът паднал от дървото, лисицата му ударила два шамара и му взела сиренето. Когато се свестил гарванът си казал : -Леле, колко са я променили тая басня!
Иванчо, едно птиче ми каза, че сте правили тест по математика. Какво получи? - Питай птичето, майко!
Урок по естествознание. Учителката: - Ние виждаме, че сме обкръжени от вещи и предмети - чинове, дъска, прозорци, в прозорците виждаме дървета, облаци, а най-отгоре небето, а на небето няма никой. Значи, деца, БОГ няма! Разбрахте ли? Иванчо ти разбра ли? - Да, госпожо! - Я повтори! - Ние виждаме, че сме обкръжени от веши и предмети, чинове, ученици, дъска, учителка, а най-отгоре - главата на учителката, а мозък не виждаме...Значи....
Отиват двама арабски терориста-камикадзе на задача. Първият: - Кажи, Мехмед, вълнуваш ли се? Вторият: - Че как! За първи път ми е все пак...
Мъж и жена си споделят, кой как ще постъпи, ако завари другият да му изневерява. Жената казала: -Ами, сигурно ще я оскубя, ще направя луд скандал, абе незнам ще откача. А, мъжът рекъл: –А, аз сигурно ще го изхвърля през прозореца, а след това и бастунът му. -Чакай бе, какъв бастун?-попитала жената. -Че, при теб само някой сляп може да дойде.-отговорил мъжът.