На една Нова година в едно 4 членно семейство за празника подарили супер много подаръци на единия им син и една вафличка за 50ст. на другия. Братът с многото подаръци отишъл при другия и му казал:
- А уе брат, на тебе не ти ли е кофти, че на мен ми подариха хилиади подаръци, а на теб неква кирлива вафличка?
А брат му казал:
- ДА АМА НЕМАМ ТУМОР нали!
Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка.
Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят.
Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал:
- Ще те ям.
А, механика му казал:
- Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота:
- Ще те ям.
- Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу...
Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал:
- Охо, поне теб мога да изям.
А, тя му отговорила:
- Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме.