Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Първи постинг на нов потребител във форум: "Мен от почти навсякъде са ме баннали, освен от вашия шибан форум."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Идиотите в правителството са тези, които не могат да решават проблеми даже срещу рушвет.
Разни
03.10.2017
1,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жената е като бонбон - започваш да получаваш удоволствие едва след като свалиш обвивката.
- Докторе, какво може да направим за моята болест? - Опасявам се, че вече е твърде късно... Сама знаете, че е неизличимо... - Но докторе не може да не е възможно да се направи... - Хмм, добре ще ви дам свещи, трябва всеки ден да ги поставяте - ако има нещо което да помогте - това ще е... - Докторе, къде трябва да ги поставям? - Че как къде пред иконата в църквата...
Вчера абсолютно случайно срещнах жена ти и неочаквано, три пъти подред, разбрах, че тя ти изневерява!
Старшина строява ротата и казва: - Представете си, че над нас лети самолет… Целия от алюмин… - Алуминий. - чува се глас от строя. - Кой се обади? - пита старшината. - Редник Петров! - Редник Петров, две крачки пред строя! Легни, стани, легни, стани, легни, стани… Марш в строя! И така продължавам! На самолета има иедрена бомба… Какво ще направите вие! - Ще спасяваме старшината. - чува се отново от строя - Кой се обади? - пита пак старшината. - Редник Петров! - Редник Петров, две крачки пред строя… Рота! Легни, стани, легни, стани…
- Мамо, днес имахме контролно по математика. - Трудно ли беше? - Не, лесно! Даже тате би го решил!