- Лудвам, като гледам охраната ни. По цял ден седят и нищо не правят.
- Вероятно и те са така, гледат ви и си мислят: ей тва е живот, не само, че идват на работа, а има и какво да правят!
Две приятелки си говорят:
- Струва ми се, че моят мъже вече не ме обича толкова, колкото преди.
- Защо така мислиш?
- Вече половин година не се е прибирал вкъщи...