Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена е при доктора: -Докторе, помогнете на мъжа ми. Непрекъснато си бърка в носа Доктора: - Е това не е толкова голям проблем, дори аз го правя от време на време. Жената: - Ама докторе той си бърка в носа с пръстите на краката!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Понякога гостите идват така внезапно, че не успяваш да скриеш от тях най-вкусното.
Бисери
03.10.2017
2,881 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тръгнал Иванчо за дърва. Отсякал едно дърво и го понесъл на рамо. На въщане го спира Горския и го пита: - Иванчо от къде отсече туй дърво? - От към по-дебелото г-н Горски. Горския малко се жегнал и пак: - Иванчо от къде отсече туй дърво? - От към по-дебелото г-н Горски. - А бе ти на луд ли ще ме правиш? ! Поне кажи що си го отсякъл? Голема дупка ли остана като го отсече? - Не знам дали остана голяма, но за голяма го сека (взел да се жалва Иванчо). На жената дупката толкооова голяма, че пишката ми хлопа като " 5 стотинки в шахта" :(
Един програмист се трудил над една програма дни на ред накрая му писнало качил се в колата и отишъл в една планина. Започнал да се катери, стигнал върха и вика: - ЕХОООООООО! (никакъв отговор) - ЕХОООООООООООООООООО! (пак никакъв отговор) - ЕХОООООООООООООООООООООООООО! - @ECHO is On.
Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. - Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен!
Мъничко жълтичко в голямо жълто, що е то? Банан в такси!
В час. Учителката пита: -Деца, кажете ми какви лекарства знаете? Марийка: -Аспирин! Виолетка: -Панадол! Пенка: -Амидофен! Иванчо: -Виагра! -Добре Иванчо, знаеш ли за какво се използва това лекарство? -Против диария! -Е как, от къде знаеш? -Ами, няколко вечери вече, мама дава на тате преди да си легнат виагра и му казва: -Айде бе, кога ще се втвърди това гомно!