Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На специална пресконференция депутата С.С. обвини в корупция обкръжението на...самия себе си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата? - От щъркели.
Разни
04.10.2017
3,826 прегледа
Следващ →
Още вицове
Новобрачна двойка вкъщи. Той монтира огледало: — Достатъчно е само един дюбел отгоре, втория отдолу въобще не е нужен. Тя: — Щом са направени две дупки – трябва да се използват и двете!! Той: — Добре, довечера преди лягане ще ти напомня за това…
Табелка на гробище: "Късането на цветя е разрешено само от собствения гроб."
Новата учителка по география влиза за първи път в час и след секунди изкача навън и отива при директора. - Господин Директор, невъзможно е да се преподава в този клас! Невъобразим шум, псувни, никой не ми обръща внимание! - Куца Ви педагогическият подход колежке! Елате да Ви покажа как се работи с тези прекрасни деца! Влизат двамата в стаята. Вътре хаос. Директорът вика от вратата: - Здравейте пичове и малки путета!! Настъпва тишина. - Знаете ли как се слага презерватив на глобус? Малкият Иванчо пита: - Какво е това глобус? - Е затова е тук новата ви учителка по география. Тя ще ви обясни..
Няма циклони, тайфуни, торнада, смърчове... Това са кихавиците на Чък Норис, или просто той тренира и диша тежко.
Загубил се един гърбав през нощта в гората, седнал под едно дърво да прекара нощта! Изведнъж изпод дървото се чуло: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Да - отговорил гърбавият. -Дай ми я на мене тогава - казал гласът и гърбицата мигом изчезнала. На другият ден се прибрал човека, срещнал свой познат, който бил съкат и му разказал за чудотворното дърво. Съкатият решил и той да отиде. Паднала нощта, намерил той дървото, седнал и зачакал. По едно време се чул глас: -Хей, ти, имаш ли гърбица? -Не, аз съм сакат. -На ти тогава и една гърбица!