Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо и Петърчо си говорят: -Иванчо,вчера си мерих пишката, 15 см. е. -И аз си мерих моята, 37 е. -Е, как така 37 бе, с какво я мери, пита Иванчо? -Е,как с какво бе, с термометъра!
Иванчо и Марийка 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднъж хирурзи се наложило да отворят черепа на блондинка. За тяхно учудване видяли една изпъната ластичка и решили да я срежат, когато срязали ластичката на блондинката й паднали ушите. При раждането акушерката го изпусна на клавиатурата. Дупето му веднага напечата: "Hello, World!". Съдбата му беше решена. Минавал през един град странник на име Пути и замръкнал. Таман се чудел къде да преспи, и се отбил в кръчмата да пита за хан. Попът го видял, и решил да направи добро дело, и го поканил у тях в едната стая.Завел го той в къщата, вечеряли цялото семейство, и тръгнали да си лягат. Поповата щерка била голяма убавица и странникът забелязал това. Когато всички легнали,той се мушнал в стаята на щерката и почнал луд секс. Чула попадията някакъв шум, и отишла да види какво става. Като отворила вратата и видяла положението викнала: -Попееееееее, бързо, бързо да видиш бе! -Какво има, ма? Какво става там? -извикал попа. -Пути е между краката на дъщеря ти бееее! -извикала попадията. -Ми, там ще е ми! Твойта да не е на челото мааааа! „Скъпа моя, обичам те! Така, както обичам Арсенал и Лацио! Липсваш ми, както "А" група през зимната пауза! Желая те така силно, както Арсенал желаят Шампионската лига и както Гонзо желае да бие дузпа на Бате Борисов! Опияняваш ме така, както българска водка Юсеф Рабех и ирландско уиски Пол Гаскойн! Ти си по-страстна и от Вили Вуцов по време на мач! Без теб живот няма, както няма и Пловдив без Ботев! Когато си до мен, краката ми се разтреперват като на Ники Михайлов срещу Вердер! По-красива си от Бекъм и Роналдо и по-нежна от Алън Смит и Гути! Не мога без теб, както Иван Иванов без Иван Караджов! Обичам те - няма спор, но обичам и приятелите си, които ме чакат пред телевизора, обичам и студената си бира, обичам и футбола! Затова днес на 14 февруари ще съм с другата моя любов - футбола, а с теб ще бъда цял живот! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Една кола блъснала Иванчо и той умрял. На другият ден след погребението един негов приятел звъннал до рая да види дали е пристигнал. - Ало, кой е на телефона? - Дева Мария! - Иванчо пристигна ли? - Не, чакаме го още. След един час пак на телефона: - Ало, с кого говоря? - Дева Мария. - Иванчо да е дошъл? - Няма го още. След още един час: - С кого говоря моля? - С Мария. - Аха, значи Иванчо най-после е пристигнал!