Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкото русначе пита татко си: - Тате, а ние руснаците произлезли ли сме от маймуните? - Да, моето момче. Ние руснаците сме произлезли от голямата, могъща маймуна Горильов. На другия ден: - Тате, а арменците произлезли ли са от маймуните? - Да разбира се. Те са произлезли от маймуната Орангутян. Вечерта: - Тате, а грузинците и те ли са произлезли от маймуните? - Да, момчето ми - търпеливо отвръща бащата. Те са произлезли от маймуната Шимпандзе. На сутринта: - Тате, ами тюркмените и те ли са произлезли от маймуните? - Не, момчето ми - твърдо отвърнал таткото. - Маймуните са произлезли от тюркмените...
Разни 2,000 прегледа
Следващ →

Още вицове

Внезапен порой се изсипа над София, и всички девици се скриха в една телефонна кабина... Пациент след катастрофа: - Докторе, в болница ли съм? - Отчасти... Срещат се двама. - Как е? - Жената много се кара, когато се прибирам късно у дома. - А аз реших този проблем с пари. Ако се прибера вечер не в обещаното време, значи съм изгубил и трябва да й дам 10 лева. - И не ти се кара? - Не, никога. Напротив, скача радостно от леглото и вика: "Пак изгуби!Давай парите!" Баща, майка и малкото им синче обядват. Хлапето не иска да яде супа. Майката вдига лъжицата и го перва по главата. Детето започва да реве, обаче упорито отказва супата. Тогава бащата се навежда над него и му прошепва нещо в ухото. Детето кима с глава, след това взима лъжицата и започва да яде от супата. Майката в недоумение пита: - Какво му каза? - Казах му, че ако не си яде супата, няма да му порасне пишката. Майката взима лъжицата и с всички сили трясва бащата по главата. - Ама защо? - Защо, а? Защото не си ял супата си като малък, затова... На един пич му порастнали ръчички на члена и тъкмо да го вкара и те се запънат на входа. Отишъл на доктор. - Ами, ще направим операцийка и всичко ще е ОК След един месец пак отива на доктор. - Докторе, пак израстаха тези ръце.... - Спокойно, нали знаеш - операцийка и ОК Минала половин година и доктора среща пациента. - Как е? Всичко наред ли е? - Ами неее.. Пак порастнаха, ама аз им намерих цаката - преди да го вкарам, му удрям един чимбер и ръчичките се хващат за главата с олелееееее, а аз заедно с тях го мушкам.