Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В една психиатрична болница винаги за последния болен, който отивал за храна нямало ядене. Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава поименно. Започнали: Хитлер, Сталин, Наполеон и т.н. докато се появил един болен с две чинии в ръце и казал на готвача: - Аз съм Кирил и Методий. Готвача се обърнал въпросително към главния лекар, който му казал: - Дай храна и на двамата та те написаха българската азбука.
Разни 1,775 прегледа
Следващ →

Още вицове