Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Поздравления! Чухме, че ти се е родило вече шесто внуче! - Да, поне внучета все още мога да правя.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
Баща казва на 16-годишния си син: - Сине, трябва да поговорим! - За какво, тате? - Ами, трябва да поговорим за секса, сине. - Ами, добре де, кажи какво искаш да знаеш!
Деца
03.10.2017
3,837 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Как така стана, че започна да се разбирате с шефа? - Ами откакто видя, че любимият ми сайт е www.whackyourboss.com линк нямаме проблем с общуването.
Международен шампионат за самураи. Излиза японски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От там излита канарче. Самураят със светкавично движение вади меча, чува се вж-ж-ж-жик! На земята падат двете половинки на канарчето. Публиката е във възторг. Излиза китайски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита муха. Самураят вади меча - вж-ж-ж-жик! На пода пада мухата разрязана на четири части. Публиката е във възторг. Излиза еврейски самурай. Съдиите отварят една кутийка. От нея излита комар. Вж-ж-ж-жик! Комарът продължава да лети. Съдията: - Ама, комарът ви остана жив!!!!! Самураят: - Досега никой не е умирал от моето обрязване...
- Какво да ти донеса от чужбина, скъпи? - Все едно, вече всичко лекуват.
Срещат се двама съседи и единият пита: - Как е синът ви, помага ли ви? - Нищо подобно! Вчера пак аз му помогнах да си изпие заплатата!
Двама си говорят: - Поммиш ли колко се радвахме на 10-ти ноември 1989 година? - Помня, разбира се. Помня, че имах и парно тогава....