Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Попитали жените по света как да възприеме международно наименование на мъжкия полов орган което да не е вулгарно или да всява погнуса. Англичанката: Предлагам да го наричаме джентълмен, защото като види дама, става. Французойката: Нека да го наричаме мълва, понеже се носи от уста на уста. Българката: Искам да се казва знаме на мира, защото когато е вдигнато, има мир и сговор по света.
Любими Герои 3,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Здравей, Иванчо! Кога се върна? Нали миналата седмица заминахте с Петърчо за Америка? - Аз се върнах вчера, а той ще се върне след пет години. Там отвори един голям магазин и... - Че от къде толкова капитал? - Не с капитал. Той го отвори с шперц... - Защо вицовете за блондинки са повече от вицовете за програмисти? — Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти ги разбират само прогармистите. На световния шампионат по сумо се събраха повече от 70 тона спортисти. Полицай отиват на мястото на пътно-транспортно произшествие. Гледат преобърната кола, а до нея седи блондинка и нервно пуши. - Какво стана? - пита един от полицаите. - Ами карам си аз, не бързам, никого не изпреварвам, изведнъж гледам елхичка, аз наляво, елхичката и тя наляво, аз надясно, елхичката и тя надясно, пак наляво, елхичката и тя наляво… За да не се ударя в елхичката, взех че се преобърнах в канавката… Полицаят: - Ква елхичка бе? Тука в радиус десет километра няма едно дърво. Блондинката: - Имаше елхичка! С очите си я видях! В това време вторият полицай оглежда колата и крещи: - Ква елхичка ма, това е освежителят, дето ти виси на огледалото… Българин и швейцарец се карат кой език е по-труден: - Ние-казал швейцарецът - пишем ich bin, а произнасяме иш бин. - А пък ние-гордо заявил българинът пишем какво, а произнасяме - Ъ.