Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо блондинката се радва като завърши един пъзел за шест месеца? Защото на кутията пише от 2 до 4 години.
Блондинки 3,107 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отива при директора на зоопарка и се възмущава: Как може такова нещо-мечките се ебат, а децата стоят и гледат! Направете нещо! Директорът отговаря: Кво да направя! Ти кво искаш децата да се ебат и мечките да ги гледат ли! - Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош... - Как се разпознава гинеколога на медицински конгрес? - Само той носи часовник на предмишницата. Кара си един човек жигулката, но на един светофар му отказали спирачките и се натресъл в един черен Мерцедес пълен с мутри. Човекът изтръпнал, но си казал: "Така или иначе ще ме утрепат, дай поне да си направя кефа", извадил една щанга от колата, излязъл и започнал да чупи Мерцедес-а. Натрошил стъклата, огънал калниците, вдлъбнал вратите, а от Мерцедес-а никой не излиза. Качил се човека в жигулката и отпрашил, а едната от мутрите казала: - А, бе шефе! К’ъв беше тоя, бе? - Незнам к’ъв беше, ама представяте ли си к’во щеше да стане, ако ние бяхме виновни? Баща вампир учи малкото вампирче как да си набавя храна: - И сега, тати, набелязваш си 5-6 човека и после - смук малко от тоя, смук малко от оня и докато стигнеш до петия-шестия ще си напълниш коремчето. А малкото, понеже е тарикатче: - Ииииииииии бе тати, що пък 5-6 - не може ли само един и… - Ама тати - възмутено казал стария вампир - ние сме вампири, не сме адвокати.