Отива един при шефа на цирка с една свиня и казва:
- Искам при вас да участвам с номер?
Шефа:
- А какво умееш?
- Свинята ми говори френски.
Шашнат шефът го моли да покаже.
Онзи се обръща към свинята и казва:
- Парле ву франсе?
След това я ритва силно с крак в ребрата.
Свинята:
- Уиии, уиии, уиии...
Прасчо и Мечо Пух са в една лодка. Докато мечо Пух гребе Прасчо спи. По едно време Мечо Пух здравата удря Прасчо по гърба. Прасчо целият в кръв и с разбит нос казва:
- Пух, аз мислех, че сме приятели.
А Пух му отвръща:
- Е па аз откъде да знам ти какво си мислиш.
Двама студенти си вървят, насреща им просяк почва да се моли. Единия категорично отказва да му даде и стотинка, а другия вади някой лев от портфейла си.
- Защо му даваш? Виж го само! Ще ги изпие?!
- Ами ние?!?
Съпруга обяснява на мъжа си, че лекарят й е препоръчал да смени климата и го пита:
- Къде да отида? На Малдивските или на Сейшелските острови?
Мъжът отговаря:
- На друг лекар.
Продават стар папагал на пазара. Между сергиите минава полицай и папагалът се развикал:
- Ченге-глупак! Ченге- глупак!
Полицаят се обидил и дал под съд птицата и продавача й. Съдът осъдил папагала да прекара една година в манастир.
След година същия полицай пак минава през пазара и гледа същия папагал, седи и мълчи. Полицаят се приближил и му казал:
- Нещо не викаш, а? Аз съм онова същото ченге-глупак.
- Късно е да се каеш, синко!
- Тате, а какви са всички тези хора с тези хубави коли?
Небръснат мъж с подпухнало лице погледна с непризън към многочислените скъпи западни коли, изплю загасналия в устата му фас и каза:
- Крадци са това, сине, крадци и бандити. Кръвта на народа изпиват! Паразити! Да вървим, сине! Помниш, ако ни спре полицията?
- Да, тате, намерили сме сака и не знаем какво има в него.
В голям магазин влиза човек с тъмни очила и куче. Питат го:
- Господине, какво е това куче?
Той отговаря:
- Ами сляп съм, това е куче водач.
Пуснали го те... Той отишъл в средата на магазина, хванал кучето за опашката и започнал да го върти с всичка сила над главата си...
- Ама господине, какво правите?
- Оглеждам се наоколо...
В кафенето.
- Да му цапнем по биричка?
- Бира?! В работно време?!
- Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!
Пиян катаджия спира пиян шофьор на камион.
- Гражданино шофьор, 10 пъти ви питам защо камионнат ви не е достатачно уплътнен и сипете товара по пътя?
- Гражданино полицай, аз пък вече 10 пъти ви обяснявам, че съм от чистотата и опесачавам пътя заради поледицата.
- Не разбирам, защо толкова приличен ресторант се казва "Разбойниците"?
- Като донесат сметката, ще разберете.
- Какво е наказанието за двуженство?
- Две тъщи.
Възрастна жена излиза на балкона си и започва да вика:
- Помощ! Изнасилват ме!
Един минувач я чул и казал:
- Госпожо, как ви изнасилват като вие сте сама?!?
Жената:
- Приятно ми е да си спомням...
- Спрях пушенето! На електронна цигара минах, а сега организмът даже не си и иска. И здравето пазя и пари пестя.
- По-добре мини на надуваема жена. Също ще се откажеш и организмът няма да си иска, А икономията е къде по-голяма!
Градска девойка за пръв път от години на гости на баба си на село.
- Бабо, а къде може тука да се ходи нощно време?
- Е в тая кофа...
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека.
Господ се дърпа:
-Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова...
След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва:
- Но, Господи, тук има грешка?!
- Е, да де...
Отиват Хасан и Айше на танци.По едно време на Хасан му се дотанцувало и вика на Айше:
- Айше в`ъри тука да танцуваме, ма!
- Не мога Хасане, х`апсолютно съм уморена!
- Айше, в`ъри тука щти вкарам един ма!
- Е штом така любезно ма каниш!
Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама - Сутра ни учи как точно да го обичаме.
Един мъж казал на една пищна блондинка:
- Хайде да се обзаложим на един долар, че ще докосна гърдите ти, без да докосвам дрехите ти!
Тъй като било очевидно, че мъжът няма да успее, блондинката се съгласила.
Но мъжът се приближил към блондинката, сложил ръце на гърдите й, докато момичето гледало недоумяващо:
- Хей, но ти докосна дрехите ми!
- Добре! Значи ти дължа един долар!
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито.
- Кой ми изпи кафето? - попитал заекът.
Никакъв отговор.
- Пак питам, кой ми изпи кафето?
Никакъв отговор.
- Кой ми изпи кафето бе?! - изкрещял ядосано заекът.
- Аз - изправила се мечката.
- А кифлата защо не изяде?
Докарват в районното пиян. Той се възмущава :
- Искам да знам защо сте ме докарали?
- Докаран сте тук като участник в пиянско сбиване - му отговарят.
- А-ааа, това променя нещата! - възкликва пияният, потривайки ръце. - Кога започваме?