Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кораб в океана се натъква на айсберг и започва да потъва. Капитанът, в безизходицата си, се обръща към пътниците: - Някой да има някакви идеи какво да правим? - Работи ли ви радиостанцията? - обажда се един евреин. - Работи. - Обаждайте се на брега и спешно продавайте кораба!
Разни 2,687 прегледа
Следващ →

Още вицове

Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника… Бягай зайо, защото… - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника… не виждаш ли… Бягай, защото… - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - О-о-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заека и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн! Министрите в оставка Кабил и Калчев отговарят на журналистически въпроси: - Г-да, ще има ли във вторник нови министри на земеделието и държавната администрация? - Ако ни изберат ще има - отговаря Кабил. - А ако не мине проекто-кабинетът? - Тогава ще си останат старите - обобщава Калчев. Две блондинки се срещат едната казва: - Аз знам немски. Другата казва: - Кажи нещо. - Hello. - Та, това е английски. - О, аз и английски съм знаела! - Поздравявам Ви сеньор - казва дама на началник-гарата. - За първи път виждам влак да пристигне пет минути преди времето по разписание! - Няма защо да се радвате - кисело отговаря той, - това е вчерашния влак. Блондинкa тича при доктора: - Докторе! Ужили ме стършел! - Нищо, сега ще го намажем с мехлем. - Но кaк ще го хванете? Той сигурно вече е отлетял далече! - Ама не, ще намажа мястото, където ви е ужилил. - А-a-a, в пaрка нa пейката под едно дърво... Докторът, подбелва очи: - Не, ще намажа тази част от тялото ви, по която ви е ужилил стършела, и ще ви мине. - Ами така кажете, докторе! Ужили ме по пръста. - Кой по-точно? - Откъде да знaм?! Всички стършели ми изглеждат еднакви.