В кафенето клиент си поръчва чашка кафе. Когато келнерът му
я поднася, той излива кафето на пода, изяжда чашата и
изхвърля дръжката. Това се повтаря и потретя. Накрая, силно
изнервен, келнерът решава да повика шефа си.
- Значи, той излива кафето, изяжда чашата и изхвърля
дръжката? - чуди се шефът. - Ама че откачен! Ами че дръжката
е най-вкусна!
- Деца, утре ще имаме много важно контролно! - казва учителката.
- Никой да не отсъства! Не се приемат никакви извинителни причини.
- А ако съм преуморен от секс? - прави се на интересен един ученик.
- Ще пишеш с другата ръка.