Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха...
Разни 4,698 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Казвай, мръснико, къде си скитал досега! Сама ако измисля, по-лошо става за теб! Придворният астролог отива при краля и казва: - Ваше Величество, звездите казват, че кралицата ще умре утре! Кралят го изгонил позорно, но на другата сутрин кралицата наистина умряла. Зъл като куче, кралят вика астролога, кара го да застане на колене и опира меча в гърлото му: - Я кажи сега, какво говорят звездите за твоята смърт? Астрологът: - Не знам точно, Ваше Величество, но те казват, че ще умра три дни преди краля... - Не съм дебела! Моят Илия ми казва, че имам идеална фигура. - Миче, той е математик, за него идеалната фигура е кълбо. Мъжът на една блондинка се прибира и я намира в истерия. Той я пита: - Скъпа, какво се е случило? Блондинката: - Представи си, извадих от хладилника ледчета, сложих ги в тенджерата с вода, а сега не мога да намеря нито едно! Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: - Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: - Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: - И какво сега? Навън стана ли по-топло?