Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Масово сбиване е имало днес на столичното летище. По радиоуредбата са съобщили: - Моля, изгубилият банкнота от 1 милион долара, да се яви на гише "Информация"! ----- Днес на митницата на аерогарата, митничарите случайно са открили в документна пратка много рядка банкнота от 1 милион долара от 1923 година. Въпросната банкнота е от първата игра "Монополи"... ----- Награждават митничарите за задържаната банкнота от един милион долара. А те си мърморят помежду си: - Да имаше някой да ни я развали, щяхте да я видите през крив макарон... ----- Сега разбрах защо Масларова казва, че нямала 50 000... ----- Масларова отрича, че банкнотата е нейна.... -----
Разни 1,709 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо извънземните кацат в Радомир? Защото в Перник много бият! Ако на изборите се гласуваше за това, кой депутат, кмет или министър да влезе в затвора, то избирателната активност щеше да е близка до 100 процента. Лекция в медицински институт. Професорът: - ...а също така в мъжката семенна течност се съдържа голямо количество глюкоза... Студентка от първия ред: - Професоре, имате предвид такава глюкоза, каквато има и в захарта ли? - Точно такава! - Тогава, защо не е сладка? Всички в залата започват да се смеят, студентката се изчервява, а професорът невъзмутимо отговаря: - Защото, скъпа, вкусовите рецептори за сладко се намират на върха на езика, а не на сливиците... - Какво каза Петър Стоянов, като се отказа за кандидат-президент? - Аз вече съм губил, нека сега Беронов да загуби... ББ се жалва: - Не мога да пикам!!! - Простатата? - Тц...Само да го извада и медиите го лапват. (виц, който нито една медия няма да препише;-)