- Бесен съм! Изгубих си чадъра и не мога да си спомня къде съм го оставил!
- Кога забеляза, че си го изгубил?
- Ами, когато спря да вали и поисках да го затворя...
Момче върви в градската градина и забелязва как доберман напада други две момчета. Веднага взима един камък и отива на помощ - пребива кучето до смърт и се обажда на вестник 24 часа да съобщи. Идва един млад репортер и му вика:
- Момче, утре си на първа страница "Фен на Левски спасява деца от побесяло куче".
- Но аз съм фен на ЦСКА.
- О така ли няма проблем.
На другия ден момчето чете: "Чорбар жестоко пребива домашен любимец".