Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дик се връща с няколко синини на физиономията от бара. - Кой те подреди така? - пита жена му. - Джими - кратко отвръща той. - О, този тип, този разбойник, този хаймана... - започва да кълне тя. - Ш-ш-шт! Тихо! За умрелите се говори само добро или нищо!
Разни 4,406 прегледа
Следващ →

Още вицове

СМС от блондинка: "Извинявай, но сега не мога да ти отговоря на обаждането, че съм зад волана". - Абе Иванчо, ти често не се прибираш вечер вкъщи, а Марийка нищо не казва, даже не се оплаква на моята? - Аз винаги, като не се пребера, й нося извинителна бележка от любовницата ми. - Айде бе, ква е тая любовница, кво е тва доверие и дискретност? - Абе тя е главен лекар на изтрезвителното.. - След сватбата всяка сутрин събуждах мъжа си с целувка. - А след това? - После само след две седмици той си купи будилник. Доктор Иванов се запознал с известен писател. На сбогуване Иванов помолил писателя да му надпише последната си книга. Започнал писателят: "Когато д-р Иванов лекува, в София болниците стават ненужни, със земята ги сриват..." Иванов надничал през рамото на писателя и се усмихнал: - Колко мило! Но писателят продължил: "...а вместо тях, гробища откриват" Наемат мъж на работа и го разпитват за биографията му: - Какво сте работили? - Ами най-напред работих в КАТ. - Така-а-а… катаджия. - записва си интервюиращият. - После бях в една охранителна фирма. - Охранител значи. - записва пак интерюиращият. - После пак се върнах в КАТ. - Ясно - мърмори си интервюиращият - записвам: катаджия-рецидивист.