Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борец пътувал в тролей и попитал една пенсионерка: - Бабо, НДК в тая посока ли е? - Не, чедо, в обратната - отговорила бабата. - А, благодаря - казал борецът и се обърнал в обратната посока.
Други 3,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят в ресторанта англичанка, немкиня и българка. Англичанката: - Когато хапвам от кремвирша, си спомням за моя Джон! Немкинята: - Когато хапвам от наденичката, си спомням за моя Фриц Българката: - Когато хапвам от салама, си спомням за моя Пешо! Немкинята и англичанката: - Не може да бъде!!! Българката: - Той просто работи в цех за колбаси, а вие какво си помислихте? В ресторанта: - Ако това в вкусна супа, то аз съм испански пилот! - Между впрочем, как мина полета ви, сеньор? Сервитьорът в ресторанта пита един от клиентите си: -Господине, как намирате пържолата си? -Намерих я съвсем случайно, под един картоф от гарнитурата. Не пречете на нашите безплодни опити да родим нещо Учителка по биология - Мамо - пита малко момиченце, - всички приказки ли започват с "имало едно време"? - Не, миличко - въздъхва майката. - Понякога започват така: "Мила, тази вечер ще закъснея, натрупа се много работа в службата. "